KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Haziran 2024 Cuma
°C

Hangi kurum ne iş yapacak? İşte ihale ilanları….

Türkiye'nin resmi ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ihale ilanlarına göre Bingöl'de mal ve hizmet alımı yapacak kurumlardan bazıları…

Hangi kurum ne iş yapacak? İşte ihale ilanları….
08 HAZİRAN 2023 PERŞEMBE 02:12
3
2103
1
AA aa

BİNGÖL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Bingöl İli Genç İlçesi Geyikdere köy yolunda yürütülecek yol yapım çalışmalarında kullanılmak üzere 2 adet Ekskavatör (en az 30-35 Ton ağırlığında kırıcılı), 1adet Servis aracı (Pikap 4X2) Kiralama Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati: 08 Haziran 2023- 10:00

 

BİNGÖL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

BİNGÖL İL ÖZEL İDARESİNCE KÖY YOLLARINDA KULLANILMAK ÜZERE KORİGE BORU ALIM İŞİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati: 12 Haziran 2023- 10:00

 

BİNGÖL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

BİNGÖL KARLIOVA DÖRTYOL İLKOKULU GÜÇLENDİRME İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati: 13 Haziran 2023- 10:00

 

BİNGÖL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

BİNGÖL KARLIOVA ANADOLU LİSESİ GÜÇLENDİRME İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati: 14 Haziran 2023- 10:00

 

BİNGÖL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

BİNGÖL YEDİSU ÇPLA BİNASI GÜÇLENDİRME YAPIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati: 15 Haziran 2023- 10:00

 

BİNGÖL HAVALİMANI YOLCU TAŞIMA HİZMETİ İHALE İLANI

Bingöl Havalimanı- Şehir Merkezi ve aksi güzergahında 2 adet araç ile yapılacak yolcu taşıma hizmeti KDV dahil aylık 3.000.-TL (ÜçBinTL) muhammen kira bedeli üzerinden açık ihale usulü ile ihale edilerek 31.12.2023 tarihine kadar kiraya verilecektir.

İhale 15 Haziran 2023 günü saat 14.30'da DHMİ Bingöl Havalimanı Müdürlüğünde yapılacaktır.

 

TCDD 5. BÖLGE (MALATYA) SATINALMA MÜDÜRLÜĞÜ

Y-T HATTI KM:182+800 KEPÇELİ KÖYÜ, ÇAĞLAR İST, YURT İST, AKBULUT KÖYÜ KM 130+000 VE KURT İST, Y-K HATTI SALLAR İST, BOZDEMİR İST, GÖZPINAR KÖYÜ, M-Ç HATTI AKGEDİK İST OLMAK ÜZERE BELİRTİLEN KİLOMETRELERDE VE İST DURAK (BARINAK) VE PERON (9 ADET LOKASYONDA DURAKLI PERON VE PERON YAPILMASI) İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati: 15 Haziran 2023- 10:00

İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres): TCDD 5. Bölge Müdürlüğü Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu

 

BİNGÖL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

Bingöl Devlet Hastanesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Genç, Solhan ve Karlıova İlçe Devlet Hastaneleri, 112 Acil Sağlık Hizmetleri, Kiğı ve Adaklı İlçe Entegre Hastaneleri, Yayladere ve Yedisu TSM için 9 Kalem Medikal Gaz mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati: 16 Haziran 2023- 140:00

 

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ

83 Kalem Laboratuvar Cihaz ve Sarf Malzeme mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati: 19 Haziran 2023- 10:30

 

GENÇ BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Genç Belediyesi Muhtelif Cadde, Sokak ve Kaldırımların Kaplama ve Döşeme İşleri (30000 m² alanda cadde ve sokak iyileştirme işi) yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati: 19 Haziran 2023- 14:30

 

BİNGÖL BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ

BİNGÖL BELEDİYESİ 11 ADET (TECHİZLİ) SU SONDAJ KUYUSU yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati: 20 Haziran 2023- 10:00

 

KARAYOLLARI 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü Devlet ve İl Yolları (ELAZIĞ- BİNGÖL- TUNCELİ – ARAPGİR) Üzerinde Bulunan 17 adet Muhtelif köprülerde Bakım, Onarım Ve Güçlendirme Yapılması Yapım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati: 20 Haziran 2023- 10:00

İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres): İhaleler Başmühendisliği

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_102371)
08 Haziran 2023 Perşembe 02:32
Olması gereken habercilik teşekkürler
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın