KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
22 Eylül 2023 Cuma
24 °C Güneşli

Hastane ile ahır yan yana

Karlıova Devlet Hastanesi’ne 30 metre yakınında bulunan hayvan ahırı hastaları ve hastane çalışanlarını isyan ettirdi.

Hastane ile ahır yan yana
03 HAZİRAN 2013 PAZARTESİ 06:36
0
6061
1
AA aa

Karlıova ilçesine iki kilometre uzaklıkta bulunan Karlıova Devlet Hastanesi yanında bulunan hayvan ahırından dolayı hastane personeli ve hastalar kötü kokular ve sineklerden dolayı isyan etti.

Hastaneye sadece otuz metre uzaklıkta bulunan ahır havaların ısınmasıyla beraber çevreye kötü kokular yaymaya başladığını söyleyen hasta yakınları “bu çağda böyle bir rezaleti görmedik” diyerek ahırın yıkılmasını istedi.

Konu hakkında belediyenin sessiz kalması kafalarda soru işareti bırakırken hastaneye sadece otuz metre uzaklıkta bulunan ahır için yıllardır girişimlerde bulunan vatandaşlara ve Halk Sağlığı ekiplerine belediyeden bir cevap gelmediği öğrenildi.

Alınan bilgilere göre belediyenin ahırı yıkması için o bölgeyi istimlak etmesi gerektiği ve bundan dolayı ahır sahibine istimlak bedeli ödemesi gerektiği öğrenildi.

Belediyenin böylesi bir istimlak bedeli ödeyeceği gücünün olmadığını iddia eden bazı kaynaklar hastanenin mikrop yuvası olmasına bile bile göz yumulduğunu iddia etti.

Hastanenin bazı bölümleri kötü kokulardan dolayı sinekler tarafından adeta istila edildiğini söyleyen bazı hastane çalışanları “ilaçlayarak sinekleri yok edemiyoruz her taraf sinek ölüsü ve bundan dolayı mikroplar hastaneyi sarmış durumda” diyerek konunun ciddiyetini gözler önüne serdi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
sergen.ay (@Misafir_13829)
05 Haziran 2013 Çarşamba 12:46
yazıklar olsun yaw bu kadarda bilincsiz bir davranıs özellikle bingöl belediyesine yazıklar olsunki bu rezalete el atamıyor
22.09.2023
06:31
Diyanet 2 Bin 450 sözleşmeli personel alacak
Diyanet 2 Bin 450 sözleşmeli personel alacak
Diyanet İşleri Başkanlığı Taşra Teşkilatında münhal bulunan 4/B sözleşmeli pozisyonlarda istihdam edilmek amacıyla 2022 yılı Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) B grubu puan sırası esas alınarak 2 Bin 450 sözleşmeli personel alınacak.
22.09.2023
06:29
Bingöllüler ve Bitlisliler Ümraniye`deki `Yöresel Günler Festivali`nde buluştu
Bingöllüler ve Bitlisliler Ümraniye'deki 'Yöresel Günler Festivali'nde buluştu
Ümraniye Belediyesi'nin bu yıl ilkini düzenlediği Yöresel Günler Festivali'nde Bingöl ve Bitlis'in sevilen ürünleri sergilendi.
22.09.2023
06:27
MSB 15 Müfettiş Yardımcısı Alacak
MSB 15 Müfettiş Yardımcısı Alacak
Millî Savunma Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığında istihdam edilmek üzere 15 müfettiş yardımcısı alınacak. Başvuru tarihi, şartları ve istenilen belgeler şöyle;
22.09.2023
06:25
Bingöl`de Aile Çalıştayı düzenlendi
Bingöl'de Aile Çalıştayı düzenlendi
Bingöl'de Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde 'Aile Çalıştayı' düzenlendi. Çalıştayda aile, eşitlik ve adalet, sosyal kalkınma ve refah, çevre ve iklim gibi konular ele alındı.
22.09.2023
06:23
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı sözleşmeli personel alacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı sözleşmeli personel alacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın merkez ve taşra teşkilatı birimlerinde istihdam edilmek üzere 91 sözleşmeli personel alınacak. Yazılı ve sözlü sınav yok. Başvurular başladı. Lisan, ön lisan ve ortaöğretim mezunlarının başvurabileceği pozisyonlar ve görev yerleri şöyle;
22.09.2023
06:22
Yavru sirazlar Yukarı Kaleköy Baraj gölüne bırakıldı
Yavru sirazlar Yukarı Kaleköy Baraj gölüne bırakıldı
Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünce Su Ürünleri AR-GE Merkezi ve üretim biriminde üretilen yavru siraz balıkları Bingöl sınırları içerisinde bulunan Yukarıkaleköy Baraj Gölüne stoklara takviye amacıyla bırakıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın