KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
20 Haziran 2024 Perşembe
°C

Hayat boyu öğrenme toplantısı yapıldı

Valilik toplantı salonunda Hayat Boyu Öğrenme konulu Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı, Bingöl Valisi Mustafa Hakan Güvençer Başkanlığında yapıldı.

Hayat boyu öğrenme toplantısı yapıldı
27 EYLÜL 2011 SALI 23:50
0
1638
0
AA aa

Toplantıda konuşan Bingöl Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Halk Eğitim Merkezlerinin çalışmalarını önemsediğini ve Halk Eğitim Merkezleri bünyesinde açılan kurslarda, daha nitelikli bir eğitim verilmesi gerektiğini söyledi.

Eğitimin davranışlarda olumlu değişiklik meydana getirmesi gerektiğini vurgulayan Vali Güvençer, “Toplumun ihtiyaçlarını merkeze alan, toplumun değerlerini referans alan eğitimlerin verilmesi gerekir. Kurumlarımız, Halk Eğitim Merkezlerimizde sürekli işbirliği içinde olmalı, açılacak kurslarımız, ihtiyaca yönelik olmalıdır. Toplumsal sorunlar ve duyarlılıklar konusunda eğitici çalışmalar yapılmalıdır” diye konuştu.

Toplantıda, Halk Eğitim Merkezlerinin yıllık çalışmaları, İl Milli Eğitim Müdürü
Mehmet Ali Hansu tarafından anlatıldı. Toplantı sonunda 2011-2012 Eğitim yılında
yapılması planlanan faaliyetler belirlenerek karar altına alındı.

Valilikte yapılan toplantıya, Belediye Başkan Vekili Ahmet Gündogdu, Bingöl Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Kazım Yoldaş, İl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, İl Milli Eğitim Müdürü M. Ali Hansu, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdurrahman Ensari, Kurum Müdürleri ve Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri katıldı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın