KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
26 Eylül 2023 Salı
26 °C Güneşli

Hdp'ye oy verdik diye klor vermediler iddiası

Karlıova'ya bağlı Kümbet Köyü muhtarı Ömer Özmen, Bingöl İl Özel İdaresi’nden içme sularının dezenfekte edilmesi için klor istediğini ancak yetkililerce 'Siz Karlıovalılar neden Demirtaş'a oy verdiniz' denilerek reddedildiğini iddia etti.

Hdp`ye oy verdik diye klor vermediler iddiası
30 AĞUSTOS 2014 CUMARTESİ 07:23
0
3802
0
AA aa

Karlıova ilçesine bağlı Kümbet Köyü muhtarı Ömer Özmen, içme sularının tahlilini yapan Toplum Sağlığı Merkezi ekiplerinin sularının klorlanarak dezenfekte edilmesi gerektiği yönündeki tavsiyesi üzerine klor almak için Bingöl İl Özel İdaresi'ne giderek klor talebinde bulunduğunu söyledi.

Muhtar Özmen, klor başvurusu için gerekli evrakları hazırlandıktan sonra evrakların imzalanması için Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü'ne gittiğini ancak müdürlükte görevli yetkililerin: “Siz Karlıovalılar neden böyle yaptınız. Neden Demirtaş'a oy verdiniz. Size klor verme zorunluluğumuz yok” cevabıyla karşılaştığını ileri sürdü.

Sosyal hukuk devletinde, devletin herkese eşit yaklaşması gerektiğini belirten Özmen: “Bir kurumda görevi yurttaşlara hizmet olan memurun meselelere ideolojik yaklaşarak hizmet talebini reddetmesi beni rencide etti” dedi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın