KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
22 Nisan 2024 Pazartesi
11 °C Çoğunlukla açık

&';idare vatandaşla her zaman kucaklaşmalı”

Solhan Kaymakamı Şeref Aydın, idarenin her zaman vatandaşla kucaklaşması gerektiğini söyledi.

&`;idare vatandaşla her zaman kucaklaşmalı”
14 ŞUBAT 2011 PAZARTESİ 08:37
0
1545
0
AA aa

Solhan İlçe Kaymakamı Şeref Aydın , Yenidal Köyü Yayladüzü Mezrasında ortopedik özürlü çocukları bulunan bir aileyi ziyaret etti.
Aileden çocukların durumu hakkında bilgi alan Kaymakam Aydın, çocuklar için yapılması gerekenleri imkânlar dâhilinde yapacağını ifade etti.
Daha sonra mezra halkıyla bir araya gelen Kaymakam Aydın, vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyip, sorunları imkânlar dâhilinde çözeceğinin sözünü verdi.
Mezra halkının su sorununu diğer mezralardaki vatandaşlarımızın ikna edilmesi ile çözüleceğini belirten Aydın, bir taraftan vatandaşın sorunlarını dinlerken, diğer taraftan sorunlara çözüm önerilerini paylaştı.
Aydın, “Vatandaşla idare her zaman kucaklaşmalı, dertler, sıkıntılar, sorunlar anlatılabilmeli ve o sıkıntıların ortadan kaldırılması için elbirliği ile çalışılmalıdır. Öyle zaman geliyor ki vatandaşlarımız işlerinden güçlerinden fırsat bulup, sorunlarının çözümü için idarecilerin yanına gidemiyorlar. Bu sebeple biz vatandaşımızı ziyaret etmeyi tercih ediyoruz. Vatandaşların dertlerini yanı başına oturarak dinleme fırsatını buluyoruz. İnsanlarımızla oturup sohbet etmekten son derece memnun ve mutluyum” dedi.
Kaymakam Aydın'ın ziyareti esnasında köydeki çocuklara giyim eşyası dağıtıldı.
Mezra halkı, İlçe Kaymakamının bu ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

,

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
21.04.2024
00:47
Seçilenlere mesaj!
Seçilenlere mesaj! 'Memleketimiz için ciddi mesai harcanmalı'
Bingöl Sivil Toplum Dayanışma Platformu Sözcüsü Orhan Açıkbaş, 'Seçilenlerin her şeyden önce şehrimize ve aziz hemşerilerimize faydalı olma noktasında bu şehrin bir evladı olarak, önümüzdeki 5 yıllık zaman sürecinde neler yapılabileceği hususunda ciddi mesailer harcamaları gerekir' dedi.
21.04.2024
00:46
Güreş şampiyonasında Bingöl rüzgârı
Güreş şampiyonasında Bingöl rüzgârı
Tekirdağ'da yapılan Okul Sporları Kadınlar Güreş Türkiye Şampiyonasında 43 kiloda Rümeysa Keskin Türkiye Şampiyonu oldu.
21.04.2024
00:45
Sesine güvenenler buyursun…!
Sesine güvenenler buyursun…!
Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türk halk müziği, Türk sanat müziği ve Zazaca klamları kapsayan 'Sesimin Yankısı Ses Yarışması' düzenliyor. Başvurular başladı.
19.04.2024
18:52
BAL`da kritik hafta! Bingöl kazanmak zorunda!
BAL'da kritik hafta! Bingöl kazanmak zorunda!
Grup lideri Yozgat Belediyesi Bozokspor ile arasındaki puan farkını kapatmak ve şampiyonluk kupasını kaldırmak için tüm çabasını gösteren 12Bingölspor, Pazar günü Hacılar Erciyesspor'a konuk oluyor. 12Bingölspor'a taraftar yasağı getirildi, aynı yasağın getirildiği Yozgat Bozokspor'un yasağı ise milletvekillerinin baskısı sonucu kaldırıldı!
19.04.2024
18:51
Bingöl`de Engelli ve Eski Hükümlüler İçin Hibe Desteği Başvuruları Başladı!
Bingöl'de Engelli ve Eski Hükümlüler İçin Hibe Desteği Başvuruları Başladı!
Bingöl'de engelli ve eski hükümlüler için hibe desteği başvuruları başladı. Son başvuru 07.06.2024 olarak açıklandı. Yapılması gerekenler ise şöyle sıralandı;
19.04.2024
18:51
Bingöl için bir uyarı da Arslan`dan…
Bingöl için bir uyarı da Arslan'dan…
'Tokat'ın üzerinde bulunduğu fay hattında beklenen büyük şiddetli deprem hala olmadı' diyen Prof. Dr. Abdussamet Arslan: 'Önümüzdeki 10 yılda Kuzey Anadolu Fay Hattı üzerinde 7.0 ila 7.5 civarında deprem beklemek yanlış olmaz. Bingöl'de henüz beklediğimiz deprem olmadı. Bu depremi de hakikaten bekliyoruz' dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın