Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
11 Ağustos 2020 Salı
°C

Kalium AVM'de salgına karşı kitli önlem

COVİD-19 salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında Kalium AVM'de klimalara Ultraviyole Sterilizasyon Kiti takıldı. AVM Müdürü Geseoğlu; Girişte ateş ölçümünü yapıyor, maskesiz girişe müsaade etmiyoruz. Ayrıca sosyal mesafe uyarılarımızı da sıklıkla yapıyoruz. Her noktada tedbirlerimizi üst düzeye çıkarmış durumdayız.

29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA 13:03
3
1483
0
AA aa
Kalium AVM`de salgına karşı kitli önlem

Koronavirüs (COVİD-19) salgınına karşı alınan tedbirler, bayram öncesi en üst düzeye çıkarıldı. Bu kapsamda Bingöl'de alışverişin en yoğun olduğu Kalium AVM'de de tedbirler arttırıldı. Maskesiz girişe müsaade edilmeyen AVM'de, girişte ateş ölçümleri de yapılıyor. Ayrıca klimalara Ultraviyole Sterilizasyon Kiti takılarak hava sirkülasyonunun sağlıklı olması sağlandı.

AVM'DE HANGİ TEDBİRLER ALINIYOR?

AVM Müdürü Ali Geseoğlu, alınan önlemleri şöyle açıkladı:

“AVM girişinde ziyaretçilerimizi maskesiz içeri almama konusunda gerekli önlemi sağlayıp ateşlerini ölçüyoruz. Ateşleri 38 derece üzeri olan ziyaretçilerimizi Avm'ye almayarak en yakın sağlık kurumlarına yönlendiriyoruz. Sosyal Mesafe Kurallarına riayet ederek, yürüyen merdivenlerde ve fast food katında masalar arasında da mesafelere dikkat ediyor, özen sağlıyoruz. Camlar, yürüyen merdiven kolları, asansör düğmeleri, Atm düğmeleri ve lavabolar saat başı temizlikleri yapılarak arınık edilmektedir. Saat başı Avm bünyesinde düzenli olarak anonslar yapılarak ziyaretçilerimize sosyal mesafe ve maske konusunda uyarılar yapılmaktadır.

KLİMALARA ULTRAVİYOLE STERİLİZASYON KİTİ TAKILDI

Avm yönetimi olarak bu süreç içerisinde Klima Cihazlarımıza; İl Pandemi Kurulundan ve Sağlık Bakanlığı onaylı Ultraviyole Sterilizasyon Kiti takılarak ve cihazlarımızın bakım sürelerini kısaltarak tüm bakımları yapıldıktan sonra çalıştırıldı. Bu Kit ile Korona virüsünün hava yolu ile bulaşması engellenmiş olacak, Korona virüs harici Grip salgının da yayılması önlenecektir. Bu sayede Avm bünyesinde virüs ve bakterileri öldürerek ortama temiz hava üflemesi gerçekleştirip ziyaretçilerimizin güvenle alışveriş yapmasına ortam sağlıyoruz.

MAĞAZALARDA DA TEDBİRLER ALINDI

İş ortaklarımızla birlikte (mağazalarımızla) yeniden normal hayata adım atabileceğimiz hızlı ve sağlıklı bir dönemi inşa etmek adına tüm bu önlemlerin kontrolü sürekli sağlanmaktadır. Yönetim olarak bizlere düşen görevlere istinaden Avm'ye gelen müşterilerimizin çabamızı ve var olan kaliteyi arttırmak adına gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaları görmelerini amaçlamaktayız. Bu doğrultuda sosyal medya üzerinden ve kurumsal tüm iletişim ağlarından çalışmalarımızı resmi olarak sunmuş bulunmaktayız. Vizyon ve misyonu Covid-19 sürecinde en güvenli şekilde bütünlemenin ve içselleştirerek alınan tedbirlerin maksimum seviyede olduğunu bildirmek öncelikli temennimiz. Tüm bu hassasiyetler sonucunda amaç, müşterilerimize temiz bir ortam sunup onların güvenle alışverişlerini yapmasını sağlamak. Müşteriler için dezenfekte edilmiş bir iş yeri imkanına tabi olmak, gerekli tüm hassasiyeti sağlamış olup var olan kaliteyi arttırmaktır.”

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın