Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Ocak 2021 Perşembe
-6 °C Açık

Karlıova mhp'de 2 istifa daha

Karlıova MHP İlçe teşkilatında geçtiğimiz hafta istifa eden bir Başkan yardımcısı ve 9 yönetim kurulu üyesinin ardından iki istifa daha geldi.

23 ŞUBAT 2014 PAZAR 22:30
0
2656
0
AA aa
Karlıova mhp`de 2 istifa daha

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bingöl’ün Karlıova ilçesinde Belediye Başkan Adayını Osman Akbaş göstermesiyle birlikte ilçe teşkilat yönetiminden istifa edenlerin sayısı 14’e yükseldi.

Yönetim kurulundan 10 kişinin istifa etmesinin ardından MHP Karlıova ilçe Başkanı Menderes Alan’ın ‘adayımızın arkasındayız’ açıklaması yeni istifalara yol açtı.

İlçe yönetiminde bulunan Refik Örnek ve Abdurrahim Demircan MHP Karlıova ilçe Başkanı Menderes Alan’ın ‘adayımızın arkasındayız’ açıklamasına tepki göstererek, yönetimden istifa ettiklerini açıkladılar.

Yeni istifalarından ardından bir açıklama yapan MHP eski İlçe Başkan yardımcısı Şevket Demir: ”Bizim tepkimiz partimize değil il Başkanlığının gösterdiği hayali başkanadır. Bizler bu ilçede büyük zorluklarla görev yaptığımızda MHP düşüncesi ve anlayışının gerektirdiği büyük fedakârlıkla görev yaptık. Bingöl’de hayali başkan adayları göstermekle ve bu adayın partimize ve bizlere zarar verdiği gerçeğini görmezden gelen teşkilatın bu davranışlarını anlamış değiliz. Ne yazık ki bugün Bingöl’de ayak ayaküstüne atarak ahkâm kesenler Karlıova’da bu görevin zorluklarını ne yazık ki bilmemektedir. Biz partimizde istifa ederek başka partilere geçecek kadar partimizi satmadık, partimizin İl Teşkilatı hayali adaylar göstererek burada hem partimizi alay konusu yapmış hem de başka partilerin ekmeğine yağ sürmektedir. Partimizden asla vazgeçmeyeceğiz ve bu şerefli davayı kimseye yedirmeyeceğimizi Karlıova’daki partililerin bilmesini istiyoruz” şeklinde konuştu. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
20.01.2021
16:50
2021, kardeşlik yılı ilan edildi!
2021, kardeşlik yılı ilan edildi!
2021'i Bingöl için kardeşlik yılı ilan ettiklerini söyleyen Vali Kadir Ekinci: 'Bingöl'ümüz için 2021 yılını özel bir gündemle işlemek istiyoruz. Tüm sivil toplum kuruluşlarımızı, tüm kamu kurumlarımızı ve tüm Bingöllü kardeşlerimizi de içine alacak şekilde 2021 yılını 'kardeşlik yılı' olarak ilan ediyoruz.'
20.01.2021
16:49
`Sağlık çalışanlarına en güzel teşekkür kendimizi korumaktır`
'Sağlık çalışanlarına en güzel teşekkür kendimizi korumaktır'
Bingöl'deki sağlık çalışanlarına teşekkür ziyareti gerçekleştiren Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz, 'Sağlık çalışanlarına en güzel teşekkür de kendimizi korumaktır. Toplum olarak çok dikkatli olmamız lazım. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymamız gerekir' dedi.
20.01.2021
16:48
Bingöl`de 164 köy yolu ulaşıma açıldı
Bingöl'de 164 köy yolu ulaşıma açıldı
Bingöl'de kar yağışıyla birlikte kapanan köy yollarından 164'ü ulaşıma açılırken, 117 köyde de çalışmaların sürdüğü öğrenildi.
20.01.2021
16:47
Yedisu`da 3.7 şiddetinde deprem
Yedisu'da 3.7 şiddetinde deprem
Bingöl'ün Yedisu ilçesinde 3.7 şiddetinde bir deprem meydana geldi.
20.01.2021
16:46
Vefa Grupları 9,5 milyon talebe yanıt verdi
Vefa Grupları 9,5 milyon talebe yanıt verdi
Kovid-19 ile mücadele kapsamındaki sokağa çıkma kısıtlamaları sırasında 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı bulunanların ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarınca 10 aylık süreçte yaklaşık 9,5 milyon talep karşılandı.
20.01.2021
16:45
Karlıova`da dondurucu soğuklar!
Karlıova'da dondurucu soğuklar!
Yoğun kar yağışı ve tipinin ardından hava sıcaklığının sıfırın altında seyrettiği Bingöl'ün Karlıova ilçesinde Kale Göleti dondu, çatılarda buz sarkıtları oluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın