Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
09 Aralık 2021 Perşembe
4 °C Bulutlu

Karlıova'da voleybol eğitim kursu başladı

Karlıova ilçesi Gençlik ve Spor ilçe müdürlüğü, çocuklara spor yaptırmak ve spora alıştırmak amacıyla voleybol kursu açtı.

27 EYLÜL 2019 CUMA 18:52
0
1291
0
AA aa
Karlıova`da voleybol eğitim kursu başladı

Karlıova ilçesi Gençlik ve Spor ilçe müdürlüğü, çocuklara spor yaptırmak ve spora alıştırmak amacıyla voleybol kursu açtı.

İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü Salonunda başlatılan voleybol kursuna 40 sporcu çocuk katıldı.

Okulların paydos saatinden sonra Karlıova Kaymakamlığı tarafında tahsis edilen servisle alınan öğrenciler, yaptıkları antrenman sonrası tekrar evlerine bırakılıyor. Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafında başlatılan voleybol kursuna çocuklar yoğun ilgi gösterirken, oluşturulan alt yapı sonrası ilçede voleybol takımı oluşturulacağı bildirildi.

Karlıova Gençlik ve Spor vekil Müdürü Metin Kanat, Çocukları geliştirmek için voleybol kursu açtıklarını ifade ederek, “10-15 yaş aralığındaki öğrencilerimize spor sevdirmek ve onları geliştirmek amacıyla açılan voleybol kursumuza yoğun ilgi gösteriliyor. Okul çıkışı servisle alınan öğrencilerimiz kurs bitiminde tekrar evlerine teslim ediliyor. İlçe Müdürlüğü olarak alt yapısını oluşturduğumuz öğrencilerimize haftanın belirli günlerinde antrenmandan yaptırıyoruz. Yapılan çalışmalar sonunda İnşallah Karlıova Voleybol takımını kuracağız” dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın