Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
11 Nisan 2021 Pazar
7 °C Güneşli

Kaya, Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

Vali Yardımcısı Fatih Kaya ve beraberindeki heyet Bingöl Gazeteciler Cemiyetine nezaket ziyaretinde bulundu.

05 MART 2021 CUMA 16:45
5
697
0
AA aa
Kaya, Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

Bingöl Gazeteciler Cemiyeti'ne nezaket ziyaretinde bulunan Vali Yardımcısı Fatih Kaya, Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Bingöl İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Kerem Oruk ve Bingöl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Nevzat Deniz'i dernek başkanı Mahmud Arda ve yönetim kurulu karşıladı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Vali Yardımcısı Fatih Kaya, “Kamu Kurumları ile Sivil Toplum Kuruluşları'nın buluşmaları kapsamında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz. 1 Mart 2021 günü Sayın Cumhurbaşkanımız Başkanlığında gerçekleştirilen Kabine Toplantısında; Yeni Kontrollü Normalleşme Sürecine dair temel usul ve esaslar, Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulu'nun tavsiyeleri göz önünde bulundurularak yeniden belirlenmiştir. Sağlık Bakanlığımızın belirlemiş olduğu kriterlere göre ülke genelinde iller risk seviyesine göre ayrıldı. Düşük riskli iller kategorisinde yer alan ilimizde, Dinamik Kontrollü Denetim Süreci ile tüm kamu kurumlarımızla ortaklaşa denetimler gerçekleştiriyoruz. Denetimler aralıksız devam edecek. Maske, Mesafe ve Temizlik konusunda gereken özeni hep birlikte gösterelim” dedi.

Aşı çalışmaları ile ilgili konuşan Vali Yardımcısı Kaya, sırası gelen vatandaşları aşı olmaya davet etti. Bingöl'de yapılan aşı çalışmalarına da değinen Kaya, “Bingöl'de 16 bin 555 kişi aşısını oldu. Bunlardan 12 bin 810 kişi birinci doz, 3 bin 745 kişi de ikinci doz aşısını yaptırdı.65 yaş ve üzeri ile sağlık çalışanlarımıza aşılarını yaptırdık, yaptırıyoruz. Sırası gelenler randevusunu alarak aşısını olabiliyor. 02 Mart'ta okullarımız da açıldı. Öğretmenlerimize de aşılama çalışmalarına başlamış bulunuyoruz. Aşı konusunda sırası gelen bütün vatandaşlarımızın aşılarını yapmalarını istiyoruz. Öncelik sağlığımız. Bu konuda uyulması gereken kurallara hep birlikte uyalım. Ayrıca, sağlık çalışanlarımıza fedakarca çalışmalarından ötürü çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yerel gazetelerin sorunlarının da konuşulduğu ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Bingöl Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmud Arda, Vali Yardımcısı Fatih Kaya ve beraberindekilere teşekkür etti.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın