KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
30 Mayıs 2024 Perşembe
°C

Kaymakam çomaklı'ya teşekkür ziyareti

Mezracık İlköğretim Okulu Öğrencileri Karlıova Kaymakamı’na okullarına kalorifer yaptığı için teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kaymakam çomaklı`ya teşekkür ziyareti
18 NİSAN 2013 PERŞEMBE 08:11
0
4242
0
AA aa

Karlıova ilçesine 30 kilometre mesafede bulunan Yiğitler Köyü'ne bağlı 90 nüfuslu Mezracık mezrasına geçen yıl Karlıova Kaymakamı Selim Çomaklı tarafından köy okuluna kalorifer döşendi. Öğrencilerin soğuktan dolayı ders yapamadıkları bilgisini alan Kaymakam Çomaklı bu okula kalorifer döşenmesi için talimat vermişti.

Birleştirilmiş sınıflardan oluşan tek derslikli ilkokul da 14 öğrenci Kaymakam Çomaklı sayesinde sobalı okuldan kurtularak her saat kalorifer sıcaklığıyla ısınan okulları için Karlıova Kaymakamı Selim Çomaklı'yı Okul Müdürü Kurtuluş Deliduman ile birlikte makamında teşekkür etmek amacıyla ziyaret etti.

Kaymakam Çomaklıya çiçek veren Mezracık İlkokulu öğrencileri: “Okulumuza yaptığınız kalorifer yardımı sayesinde sıcak bir ortamda ders yapma fırsatı yakaladık. Sizlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaymakam Çomaklı ise öğrencilere yönelik yaptığı konuşmada: “Sizler bu ülkenin geleceğisiniz sizlerin daha sağlıklı ortamlarda ders yapmanız için bütün gücümüzle mücadele edeceğiz” diyerek öğrencilere ikramda bulundu.

Öğrencilerle bir müddet sohbet eden Kaymakam Çomaklı ziyarete gelen okul idaresi, Öğrenciler ve Karlıova Milli Eğitim Müdürü Sema Tufan ile beraber hatıra fotoğrafı çekti. Öğrenciler Kaymakam Selim Çomaklı'ya yaptığı ziyaretten sonra Karlıova İlçe Milli Eğitim Müdürü Sema Tufanı makamında ziyaret ederek Müdür Sema Tufana çiçek verdi.

Öğrenciler daha sonra okullarına geri döndü. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
30.05.2024
13:24
Sağlıkta ‘yıllık reçete dönemi` başlıyor!
Sağlıkta 'yıllık reçete dönemi' başlıyor!
Raporlu ilaç kullananlarla ilgili yeni düzenleme geliyor. Sağlık Bakanlığı'nın üzerinde çalıştığı düzenlemeye göre aile hekimlerine arık raporlu ilaç yazabilme yetkisi verilecek. Böylelikle raporlu olarak düzenli şekilde ilaç alanların hastaneye gitmesine gerek kalmayacak. Söz konusu uygulama ile yıllık reçete dönemi de başlayacak. Hastalar 3 ayda bir sadece eczaneye gidip ilacını alabilecek.
30.05.2024
13:15
Bingöl Belediyesi`nden uyarı! Yarın son gün!
Bingöl Belediyesi'nden uyarı! Yarın son gün!
Geciken taksit tutarı için ödemenin geciktiği her ay ve kesri için yüzde 4,5 gecikme zammı uygulanacak.
29.05.2024
22:51
Muharrem Yılmaz`a Fahri Doktora Belgesi
Muharrem Yılmaz'a Fahri Doktora Belgesi
Fahri Doktora Belgesi tevdi edilen Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz; 'Evvela sözünün eri, güvenilen insan olmak kaderinizi ve geleceğinizi belirlemekte çok önemlidir. İyi iz bırakanlar, kendisi marka olanlar hatırlanacak. Her zaman iyi olarak hatırlanır. Biz de buna inanarak bu yola çıktık ve markamızı kurduk, arkasında durduk' dedi.
29.05.2024
22:50
Bingöl Üniversitesi`nde `Kanlı Önlüklü` İsrail Protestosu!
Bingöl Üniversitesi'nde 'Kanlı Önlüklü' İsrail Protestosu!
Filistin'de yaşanan soykırımı kanlı önlükler giyerek protesto eden Bingöl Üniversitesi öğrencileri; 'Orada insanlığın onuru çiğnenirken biz burada onurlu bir yaşam planı yapamayız' dediler.
29.05.2024
22:47
BLUESKY AWARDS 2024
BLUESKY AWARDS 2024 'Uluslararası Havacılık Ödülleri' Başvuruları Başladı
Ödüllerin, havacılık endüstrisinin çeşitli yönlerini yansıtan farklı kategorilerde sunulacağını belirten Kışlakçı: 'Bu ödüller, havacılığın geleceğini şekillendiren olağanüstü katkıları ve yenilikleri tanımak için bir platform görevi görüyor' dedi.
29.05.2024
22:46
Bingöl Üniversitesi`nde yöresel kahvaltı imkânı
Bingöl Üniversitesi'nde yöresel kahvaltı imkânı
Bingöl Üniversitesi bünyesinde geçtiğimiz aylarda hizmete açılan Arı Ürünleri Tanıtım Ofisinde hem Bingöl balının satışları yapılıyor hem de vatandaşlara yöresel kahvaltı imkânı sunuluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın