KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
22 Eylül 2023 Cuma
15 °C Açık

Kaymakam çomaklı'ya teşekkür ziyareti

Mezracık İlköğretim Okulu Öğrencileri Karlıova Kaymakamı’na okullarına kalorifer yaptığı için teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kaymakam çomaklı`ya teşekkür ziyareti
18 NİSAN 2013 PERŞEMBE 08:11
0
4029
0
AA aa

Karlıova ilçesine 30 kilometre mesafede bulunan Yiğitler Köyü'ne bağlı 90 nüfuslu Mezracık mezrasına geçen yıl Karlıova Kaymakamı Selim Çomaklı tarafından köy okuluna kalorifer döşendi. Öğrencilerin soğuktan dolayı ders yapamadıkları bilgisini alan Kaymakam Çomaklı bu okula kalorifer döşenmesi için talimat vermişti.

Birleştirilmiş sınıflardan oluşan tek derslikli ilkokul da 14 öğrenci Kaymakam Çomaklı sayesinde sobalı okuldan kurtularak her saat kalorifer sıcaklığıyla ısınan okulları için Karlıova Kaymakamı Selim Çomaklı'yı Okul Müdürü Kurtuluş Deliduman ile birlikte makamında teşekkür etmek amacıyla ziyaret etti.

Kaymakam Çomaklıya çiçek veren Mezracık İlkokulu öğrencileri: “Okulumuza yaptığınız kalorifer yardımı sayesinde sıcak bir ortamda ders yapma fırsatı yakaladık. Sizlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaymakam Çomaklı ise öğrencilere yönelik yaptığı konuşmada: “Sizler bu ülkenin geleceğisiniz sizlerin daha sağlıklı ortamlarda ders yapmanız için bütün gücümüzle mücadele edeceğiz” diyerek öğrencilere ikramda bulundu.

Öğrencilerle bir müddet sohbet eden Kaymakam Çomaklı ziyarete gelen okul idaresi, Öğrenciler ve Karlıova Milli Eğitim Müdürü Sema Tufan ile beraber hatıra fotoğrafı çekti. Öğrenciler Kaymakam Selim Çomaklı'ya yaptığı ziyaretten sonra Karlıova İlçe Milli Eğitim Müdürü Sema Tufanı makamında ziyaret ederek Müdür Sema Tufana çiçek verdi.

Öğrenciler daha sonra okullarına geri döndü. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
22.09.2023
06:31
Diyanet 2 Bin 450 sözleşmeli personel alacak
Diyanet 2 Bin 450 sözleşmeli personel alacak
Diyanet İşleri Başkanlığı Taşra Teşkilatında münhal bulunan 4/B sözleşmeli pozisyonlarda istihdam edilmek amacıyla 2022 yılı Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) B grubu puan sırası esas alınarak 2 Bin 450 sözleşmeli personel alınacak.
22.09.2023
06:29
Bingöllüler ve Bitlisliler Ümraniye`deki `Yöresel Günler Festivali`nde buluştu
Bingöllüler ve Bitlisliler Ümraniye'deki 'Yöresel Günler Festivali'nde buluştu
Ümraniye Belediyesi'nin bu yıl ilkini düzenlediği Yöresel Günler Festivali'nde Bingöl ve Bitlis'in sevilen ürünleri sergilendi.
22.09.2023
06:27
MSB 15 Müfettiş Yardımcısı Alacak
MSB 15 Müfettiş Yardımcısı Alacak
Millî Savunma Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığında istihdam edilmek üzere 15 müfettiş yardımcısı alınacak. Başvuru tarihi, şartları ve istenilen belgeler şöyle;
22.09.2023
06:25
Bingöl`de Aile Çalıştayı düzenlendi
Bingöl'de Aile Çalıştayı düzenlendi
Bingöl'de Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde 'Aile Çalıştayı' düzenlendi. Çalıştayda aile, eşitlik ve adalet, sosyal kalkınma ve refah, çevre ve iklim gibi konular ele alındı.
22.09.2023
06:23
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı sözleşmeli personel alacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı sözleşmeli personel alacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın merkez ve taşra teşkilatı birimlerinde istihdam edilmek üzere 91 sözleşmeli personel alınacak. Yazılı ve sözlü sınav yok. Başvurular başladı. Lisan, ön lisan ve ortaöğretim mezunlarının başvurabileceği pozisyonlar ve görev yerleri şöyle;
22.09.2023
06:22
Yavru sirazlar Yukarı Kaleköy Baraj gölüne bırakıldı
Yavru sirazlar Yukarı Kaleköy Baraj gölüne bırakıldı
Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünce Su Ürünleri AR-GE Merkezi ve üretim biriminde üretilen yavru siraz balıkları Bingöl sınırları içerisinde bulunan Yukarıkaleköy Baraj Gölüne stoklara takviye amacıyla bırakıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın