KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
23 Haziran 2024 Pazar
°C

Kaymakama dertlerini anlattılar

Bingöl'ün Solhan İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, yapımı devam eden Gençtavus Köyü Bardaklı Mezrası şebekeli içme suyu inşaatını mahallinde incelerken, ilk defa mezralarında kaymakam gören vatandaşlar dertlerini anlattı.

Kaymakama dertlerini anlattılar
12 KASIM 2010 CUMA 08:38
0
2641
0
AA aa

Göreve başladıktan sonra köy ve mezraları gezen Kaymakam Aydın, vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinliyor. Gençtavus Köyü Bardaklı Mezrası'na giden Kaymakam Aydın, içme suyu inşaatını inceledikten sonra köylülerin sıkıntılarını dinledi. Mezra halkı elektrik sorunlarının olduğunu belirterek çözüm için kaymakamdan yardım istedi. Kaymakam Şeref Aydın ise yasal bir engel olmaması durumunda mezranın elektrik işini 2011 yılı programına aldıracağı müjdesini verdi.

İlk defa mezralarında bir kaymakamı gördüklerini belirten köylüler ise sorun ve sıkıntıların ayaklarına gelinerek dinlenilmesinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını söylediler.
Kaymakam Şeref Aydın Bardaklı Mezrası'nın ardından, Yenibaşak Köyü'nde yapımı biten Yenibaşak Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'na (YİBO) ait 6 dairelik lojmanı denetledi. Yenibaşak YİBO'da da incelemeler yapan Kaymakam Aydın daha sonra okul idaresi, öğretmen ve öğrencilerin sorunlarını dinledi.

Köy ve mezra ziyaretlerini sürdüreceğini belirten Kaymakam Şeref Aydın, sorunları yerinde tespit ederek bu doğrultuda daha iyi hizmet vereceklerini ifade etti.
 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın