Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
25 Eylül 2020 Cuma
°C

Keskin, İMO İl Temsilcisi Oldu

İnşaat Mühendisleri Odası Bingöl İl Temsilciliğine Ayetullah Keskin atandı.

14 AĞUSTOS 2020 CUMA 16:36
2
1585
0
AA aa
Keskin, İMO İl Temsilcisi Oldu

Diyarbakır İnşaat Mühendisleri Odası Şubesine bağlı faaliyetlerini yürüten Bingöl İl Temsilciliğine önerilen isimler arasından Ayetullah Keskin, İl Temsilcisi olarak atandı. İl Temsilcisi olarak atanma kararını memnuiyetle karşıladığını dile getiren Keskin, il genelindeki tüm mühendislerin sesi olacaklarını söyledi.

Keskin, “kamu kurumlarında, özel sektörde ve serbest piyasada çalışan tüm inşaat mühendislerinin ve inşaat mühendisliğinin sorunlarını dile getirmek ve çözüm arayışları için mücadele edeceğiz. İmar sorunları, çarpık kentleşme gibi sorunları ilgili kurumlarla görüşüp çözüm önerileri sunacağız. Eski yönetimimize bugüne kadar yaptıkları tüm çalışmalar için teşekkür ediyorum. Birlik ve dayanışma gösterdiğimiz zaman çözemeyeceğimiz sorunun olmadığına inanıyorum. İnşaat mühendislerinin ve inşaat mühendisliğinin sorunlarını dile getirip, çözüm için mücadele edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bütün mühendis arkadaşlarımızın önerilerini dinleyeceğiz. Valilik, Belediye, kurum müdürleri ve mühendis arkadaşlarımız arasında köprü görevi görerek pozitif yönde diyalog sağlayacağız. Bütün üyelerimizden ricamız yönetimimize destek vermeleri. Birlikte hareket etmek İnşaat Mühendislerinin hem de İnşaat Mühendisliğinin sorunlarını dile getirmek ve çözüme kavuşturmak için çok önemli.” Şeklinde konuştu.

Deprem'e karşı yapı stokunun geliştirmesi için ilgili kurumlara ortak hareket edip, çözüm önerileri getireceklerini söyleyen Keskin, “ bu yıl içerisinde Karlıova'da yaşanan deprem 1971 ve 2003 yılında tarifi zor acılar yaşayan bir şehrimize deprem gerçeğini yeniden hatırlattı. Depreme karşı dayanaklı yapılar yapmak ve bunların denetimini sıkı bir şekilde gerçekleştirilmesi yönünde ilgili kurumlara birlikte hareket edip, mühendislik alanındaki her türlü soruna ve konuya müdahil olacağız. Deprem gerçeğini unutmadan bu şehrin gelişimine ve ilerlemesine katkı sağlayacak yapılar yapmalı. Daha güvenilir yaşam alanları oluşturmalıyız” dedi.                          

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
25.09.2020
17:49
`Kendi hakkımızı, hukukumuzu başkasına yedirmeyiz`
'Kendi hakkımızı, hukukumuzu başkasına yedirmeyiz'
AK Parti'li Yılmaz, Doğu Akdeniz'deki gelişmelere ilişkin, 'Biz hiçbir zaman kendi hakkımızı, hukukumuzu başkasına yedirmeyiz, kararlı bir şekilde hakkımızı savunuruz, gücümüzü de ortaya koyarız, diplomasimizi de sonuna kadar kullanırız.' dedi.
25.09.2020
17:48
Sözen`den Bakan Soylu`ya tam destek
Sözen'den Bakan Soylu'ya tam destek
Sözen, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve AYM arasında yaşanan tartışmaya dahil olarak, 'Amasız, fakatsız, lakinsiz, bakanımız Süleyman Soylu'nun yanındayız. Çünkü bakanımız, şehitlerimizin gazilerimizin en büyük destekçisi ve terör örgütlerinin en büyük düşmanıdır' dedi.
25.09.2020
17:47
Genç Kızılay`dan ihtiyaçlar sahiplerine gıda desteği
Genç Kızılay'dan ihtiyaçlar sahiplerine gıda desteği
Bingöl'deki Genç Kızılay İl Başkanlığı, kent genelindeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda desteğinde bulundu.
25.09.2020
17:46
`Bu binalar hızlı bir şekilde yıkılmalı`
'Bu binalar hızlı bir şekilde yıkılmalı'
Saray Mahallesi sakinleri, boşaltılmış binaların içinde uyuşturucu kullanıldığını belirterek, hızlı bir şekilde yıkılması gerektiğini söyledi.
25.09.2020
17:45
Bingöl`de hırsızlık yapan 5 şüpheli tutuklandı
Bingöl'de hırsızlık yapan 5 şüpheli tutuklandı
Bingöl polisi, ev ve iş yerinde hırsızlık yapan şüphelileri yakaladı. Şüpheli 5 kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
25.09.2020
17:44
Jandarmadan Kadına yönelik şiddetle mücadele semineri
Jandarmadan Kadına yönelik şiddetle mücadele semineri
Bingöl İl Jandarma Komutanlığı Kadın ve Çocuk Kısım Amirliği, Merkez İlçesi İçmeler mahallesinde 'Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Konulu' seminer düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın