KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
30 Eylül 2023 Cumartesi
17 °C Açık

KGM işçi alımı kura sonucu açıklandı! İşte Bingöl listesi

İl ve mesleklere göre ilan edilen kadro sayısı kadar asıl ve asıl sayının 3 katı kadar da yedek aday için kura ile yerleştirme işlemi, Türkiye Noterler Birliği çekiliş programı ile noter huzurunda Karayolları Genel Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirildi.

KGM işçi alımı kura sonucu açıklandı! İşte Bingöl listesi
02 HAZİRAN 2023 CUMA 14:30
4
2547
0
AA aa

Karayolları Genel Müdürlüğü'nce (KGM) kura çekilişiyle, aşçı, marangoz, elektrik tesisat ve bakım ustası, greyder operatörü, iş makinesi operatörü, kalifiye işçi, makine operatörü gibi çeşitli kadrolara işçi alımı yapıldı.

HANGİ MESLEKTEN KAÇ KİŞİ ALINACAK?

KGM'den yapılan duyurusunda yapılacak alım sayısı ve meslek gurupları şöyle sıralandı;

80 Ağır Makine Yağcısı, 37 Asfalt Usta Yardımcısı, 20 Aşçı Yardımcısı, 75 Aşçı, 288 Atölye Usta Yardımcısı, 144 Bakım İşçisi, 7 Beton Asfalt Serici Operatör Yardımcısı, 249 Bina ve Mal Bakıcısı, 631 Düz İşçi, 25 Elektrik Tesisat ve Bakım Ustası, 17 Elektrik Tesisatçısı, 42 Elektronik Ustası, 59 Greyder Operatörü, 168 İş Makinası Operatörü, 374 Kalifiye İşçi, 51 Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik), 83 Laboratuvar ve Uygulama Tesis Ustası, 12 Makine Operatörü, 7 Marangoz, 15 Sıhhi Tesisatçı, 591 Sürücü Operatörü, 9 Traktör Operatörü, 15 Vinç Operatörü

BİNGÖL'E 12 KİŞİ ALINDI

Bingöl için; 1 aşçı, 2 beden işçisi, 2 greyder operatörü, 1 İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı, 3 Kar Temizleme Makinesi Operatörü, 1 Karayolu Bakım İşçisi, 1 Otomotiv Mekanikeri, 1 Yükleyici (Loder) Operatörü alımı için kura sonucu belirlendi.

ESASLI LİSTE İLAN EDİLDİ

Karayolları Genel Müdürlüğü İnternet sitesinden yapılan açıklamada; “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik çerçevesinde Genel Müdürlüğümüz merkez ve taşra teşkilatımıza bağlı işyerlerimiz daimî işçi kadrolarında istihdam edilecek işçiler için Genel Müdürlüğümüzde 30-31 Mayıs 2023 tarihlerinde yapılan noter kura çekilişi sonucu asıl ve yedek aday listeleri il esaslı olarak aşağıda ilan edilmiştir. Atanmaya hak kazanan asıl adayların başvuru süreci ile ilgili duyuru 5 Haziran 2023 tarihinde Genel Müdürlüğümüz internet sitesinde ayrıca yapılacaktır. Bu duyuru tebligat mahiyetinde olup adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır” denildi.

İşte Bingöl listesi;

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
29.09.2023
17:41
Meteoroloji`den Bingöl için şiddetli yağış uyarısı!
Meteoroloji'den Bingöl için şiddetli yağış uyarısı!
Yurdu etkisi altına almaya başlayan yağışlı hava, hafta sonu itibariyle Bingöl'de de etkili olacak, Cuma'ya kadar da sürecek. Valilik, vatandaşlara tedbirli olmaları çağrısında bulundu.
29.09.2023
14:39
Bingöl`de gezici KETEM aracı hizmete alındı
Bingöl'de gezici KETEM aracı hizmete alındı
Kente kazandırılan ve İl Özel İdaresi ve Bingöl Belediyesinin de destekleriyle tamamlanan gezici KETEM aracı hizmete sunuldu. Aracın, öncelikle kırsal alanlarda hizmet vereceği belirtildi.
29.09.2023
14:17
Deprem için tedbir ve dikkat uyarısı!
Deprem için tedbir ve dikkat uyarısı!
Doğu Anadolu fay hattı boyunca Elâzığ Pütürge ve Bingöl Karlıova taraflarında çok ciddi bir gerilim yoğunlaşması olduğunu ifade eden Doç. Dr. Toker: 'İç Anadolu'da ve aynı zamanda Kuzeydoğu Anadolu fayının Erzincan tarafı ve Doğu Anadolu fayının Elâzığ ve Kahramanmaraş taraflarında 4 buçuk ve 5'in üzerinde yüksek değerli artış şokları görmeye devam edeceğiz.'
29.09.2023
13:17
Elektrikte ekim tarifesi belli oldu zam geldi!
Elektrikte ekim tarifesi belli oldu zam geldi!
1 Ekim'den itibaren geçerli olacak yeni elektrik fiyat tarifesi belirlendi. Yeni tarifeye göre, konut aboneleri için zam yapılmazken, sanayi ve ticarethane abonelerinin kullandığı elektriğe ise yüzde 20 oranında zam yapıldı.
28.09.2023
17:07
Yedisu`da kuru fasulye festivali
Yedisu'da kuru fasulye festivali
Coğrafi işaretli Yedisu horoz kuru fasulyesi festivali düzenlendi. Bingöl Valisi Usta, 'Halihazırdaki 700 dekarda üretimin ekonomiye katkısı yaklaşık 17 milyon TL civarındadır. Hedeflediğimiz üretimin 4 bin dekarının ekonomiye katkısı ise 100 milyon civarında olacağını paylaşmak istiyorum' dedi.
28.09.2023
17:02
Bingöl`de kentsel dönüşümle yeni bir yaşam alanı oluşuyor
Bingöl'de kentsel dönüşümle yeni bir yaşam alanı oluşuyor
Konut ve iş yerlerinin tamamlandığı, alt yapı ve çevre düzenlemesinin sürdürüldüğü kentsel dönüşüm projesi alanında incelemelerde bulunan Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan; 'Bingöl için çok güzel bir yaşam alanı oluşuyor, mahallemizle birlikte şehrimizin çehresi değişiyor' dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın