Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
07 Aralık 2021 Salı
5 °C Parçalı bulutlu

Kiğı Belediyesi'nden Çözüm Masası

Kiğı Belediye Başkanı Hikmet Özüağ'ın seçim vaatlerinden olan 'Çözüm Masası' Belediye bünyesinde kurularak hizmete açıldı.

20 EKİM 2019 PAZAR 18:05
2
4242
2
AA aa
Kiğı Belediyesi`nden Çözüm Masası

Belediye Başkan adayı iken seçilmesi durumunda vatandaşların sorunlarının çözümü için bir birim oluşturacakları sözü veren Kiğı Belediye Başkanı Hikmet Özüağ bu vaadini yerine getirdi. Kiğı Belediyesi bünyesinde Halkla İlişkiler Birimine bağlı olarak Çözüm Masası oluşturuldu. Kiğı sakinleri, Belediye tarafından çözülmesini umdukları sorunlarını buraya bildirip çözüm talep edebilecek.

Kiğı Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “İlçemizde sorunlar daha hızlı çözülmesi, vatandaş belediye bağını daha güçlü hale getirmek ve birimler arası koordinasyonu daha verimli hale getirmek için belediyemiz çözüm masası halkımızın hizmetine başlamıştır. Halkımıza hayırlı olsun” ifadeleri yer aldı.

Seçildikleri günden bu yana seçim vaatlerini sırayla yerine getirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Hikmet Özüağ, “Biz seçimde halkımıza verdiğimiz vaatleri gerçekleştirerek onlara boş vaatlerde bulunmadığımızı göstermek istiyoruz. Bugün seçim vaadimiz olan Çözüm Masasını kurmamızın yanı sıra bundan önce de yine vaatlerimiz arasında yer alan Cemevi, Gençlik Merkezimizi faaliyete soktuk. Birçok yerde yaşanan yol problemlerini hem asfalt hem de kilitli parke olarak giderdik. Tabi sadece vaatlerimizi yerine getirmiyoruz. Vaatlerimiz arasında yer almayan ama vatandaşlarımızın faydasına olan birçok proje üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Hizmet şiarıyla yola çıktık ve bu yolda yürüyüşe devam ediyoruz. Halkımız hizmetin en güzeline layıktır. Bu hizmetleri gerçekleştirirken bizden desteklerini esirgemeyen başta Genel Başkan Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz ve Milletvekilimiz Sayın Feyzi Berdibek'e teşekkür ediyorum. Onun dışında hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_51882)
22 Ekim 2019 Salı 20:12
Hangi pıroje hangi masadan bahsediyorsunuz bir yıl oldu bir logları yapamadınız kokudan deli olduk be biraz gerçekçi olalım
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_51809)
21 Ekim 2019 Pazartesi 01:02
bu güne kadar ne oluyordu bu masa nerden geliyor cok özel bir seymi her yerde olmuyor he helal size aferin size
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
07.12.2021
21:06
Yurt protestosu ülke gündeminde
Yurt protestosu ülke gündeminde
Bingöl KYK Kız Öğrenci Yurdundaki olaylar, Twitter'de #bingölkykkızyurdu hashtagi ile tt oldu. 8 Binden fazla twitin atıldığı olayla ilgili önemli noktalara dikkat çekildi ve 'tedbir' çağrıları yinelendi.
07.12.2021
17:05
Kadınlar markalaşmaya katkı sunacak!
Kadınlar markalaşmaya katkı sunacak!
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Esen: 'Bingöl balının markalaşma sürecinde mutlak suretle kadın yer almalıydı. Bu amaç doğrultusunda arıcılık ve arı ürünleri sektöründe kadınların da yer alabileceği iş olanaklarını oluşturmaya çalıştık' dedi.
07.12.2021
17:04
Kızılboğa: `Halk fakirleşiyor`
Kızılboğa: 'Halk fakirleşiyor'
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz'ın Türkiye ekonomisinde Yüzde 9'un üzerinde büyüme bekliyoruz sözlerini eleştirerek, 'Halk her geçen gün daha da fakirleşiyor. Kimlerin büyüdüğünü görüyoruz' dedi.
07.12.2021
17:03
Aydemir: `Öğrencilere soruşturma açılacağı tehdidini yapanlar kimlerdir?`
Aydemir: 'Öğrencilere soruşturma açılacağı tehdidini yapanlar kimlerdir?'
Bingöl Pir Ali Kız öğrenci yurdunda yaşanan olayın ardından Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu'na bir önerge veren Aydemir, şu iddiada bulundu: 'Öğrencilere soruşturma açılacağı tehdidini yapanlar kimlerdir? Herhangi bir öğrenciye bu sebeple soruşturma açılmış mıdır?'
07.12.2021
17:02
Yılmaz`dan Yeni Ekonomik Model Açıklaması
Yılmaz'dan Yeni Ekonomik Model Açıklaması
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz: 'Demokrasinin olduğu, serbest piyasanın olduğu ama ihracat odaklı bir şekilde cari fazla vererek büyümenin sağlandığı bir model bu.'
07.12.2021
17:01
Genç İlçe Minibüslerinden Zam Kararı
Genç İlçe Minibüslerinden Zam Kararı
Genç- Bingöl arasında hizmet veren hat minibüslerinin tarifesi artan mazot ve diğer birçok gider gerekçe gösterilerek 7 TL'den 8 TL'ye çıkarıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın