Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
18 Mayıs 2021 Salı
21 °C Güneşli

Kızılboğa: 'Günü geldiğinde adalet tecelli edecek'

'128 Milyar Dolar Nerede?' iddiasıyla ilgili yazılı bir açıklama yapan İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, 'Günü geldiğinde adalet tecelli edecek, elini milletin cebine atanlar, millete hesap verecek. Kimse unutmasın kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz' dedi.

16 NİSAN 2021 CUMA 15:23
11
857
2
AA aa
Kızılboğa: `Günü geldiğinde adalet tecelli edecek`

İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, farklı kamu kurumlarından maaş alanlar, “128 Milyar Dolar Nerede?” ve ihaleler üzerinden hükümete tepki gösterdi.

Kızılboğa'nın açıklamasının başlıkları şöyle:

“KORKULARI BÜYÜK”

“Adalet belki gecikir ama bir gün elbet gelir ve hesap sorar. Bugün hükümet yürüttüğü politikalarla adaleti belki geciktiriyor olabilir ama kesinlikle engelleyemeyecek. Çünkü millet parasının, ekonomisinin hesabın soruyor. Esnaf, kongrelere rağmen neden kapalı tutulduğunun hesabını soruyor. Öğrenci eğitim hakkının çalışmasının hesabını soruyor. Atanamayan öğretmenler, emekliler, işçiler herkes hükümete hesabını soruyor. Farklı kurumlardan maaş alan AKP'li yöneticiler, ‘128 Milyar Dolar Nerede?' sorusuna dahi cevap veremeyen ekonomistler. Tüm yaşananlar millet tarafından takip ediliyor.”

“GÜNÜ GELDİĞİNDE ADALET TECELLİ EDECEK”

“Her yerde söylemeye, sesimizi yükseltmeye devam edeceğiz. Milletimiz hakkını, vergisini yandaşa kurban etmeyiz. Günü geldiğinde adalet tecelli edecek, elini milletin cebine atanlar, millete hesap verecek. Kimse unutmasın kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz. Türk milleti yücedir. Sabreder ama kendisine yapılan yanlışı unutmaz. Hükümet de bunu unutmasın. Sırt döndüğü vatandaş, hesabını istiyor.”

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_82546)
17 Nisan 2021 Cumartesi 07:18
Umarim o gun tez gelir. 128 milyar dolarin nasil buhar edildigini herkes anlar ve bir daha boyle rezaletlere gecit vermez.
Beğendim (6) Beğenmedim (5)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_82552)
17 Nisan 2021 Cumartesi 18:28
@Misafir Kullanıcı Gördünmü paranın çalındığını. Kişinin duyduğunu anlatması yalan olarak yeter
Beğendim (3) Beğenmedim (4)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_82543)
16 Nisan 2021 Cuma 20:32
YALANCI CHP'nin YALANCI ortağından ne beklenir?

Siz PKK'ya kuyruk olan CHP'nin rehinesi olarak onların planlarını uyguluyorsunuz.
Beğendim (3) Beğenmedim (3)Cevapla
18.05.2021
10:35
Türkiye`deki işsiz sayısı yılın ilk çeyreğinde yükseldi
Türkiye'deki işsiz sayısı yılın ilk çeyreğinde yükseldi
Türkiye İstatistik Kurumu 2021 yılı ilk çeyrek işsizlik rakamlarını açıkladı. Söz konusu dönemde Türkiye genelindeki işsiz sayısı bir önceki çeyreğe göre, 142 bin kişi artarak 4 milyon 118 bin kişi oldu.
18.05.2021
09:27
Normalleşme sürecinde yeni kritik eşik `Yüzde 50`
Normalleşme sürecinde yeni kritik eşik 'Yüzde 50'
Temmuz ayına kadar 30 milyon kişinin daha aşılanması halinde yüzde 50 oranına ulaşmak mümkün olacak. Nüfusun yüzde 50'sinin aşılanması bile vaka sayılarını ciddi oranda azaltıp, Covid-19'a bağlı ölüm sayılarını da tek haneli rakamlara düşürebilir. Doç. Dr. Muhammed Keskin 'Nüfusun yüzde 50'sinin aşılanmasıyla tamamen normalleşemesek de yurt dışı ve şehirlerarası kısıtlamalar kalkacak, turizm sezonu açılacak, okullar ve restoranlar tedbirli de olsa açık kalmaya devam edecektir.' dedi.
18.05.2021
09:27
İşte esnafa 5 bin TL hibe desteğinin ayrıntıları
İşte esnafa 5 bin TL hibe desteğinin ayrıntıları
1 Haziran sonrası atılacak normalleşme adımlarının ve esnafa bir dizi müjde içeren kararların belirleneceği toplantı sonrası Başkan Erdoğan ulusa sesleniyor.
18.05.2021
09:26
Kafe ve restoranlara Avrupa modeli: Bahçesi olan açılsın
Kafe ve restoranlara Avrupa modeli: Bahçesi olan açılsın
1 Haziran'a kadar sadece paket servisle açılmalarına izin verilen kafe ve restoranlar Avrupa modeli istiyor: Bahçesi olanlar açılsın, olmayanlar kaldırıma masa atsın.
17.05.2021
15:47
`Ödeme emirlerini durduracak mısınız?`
'Ödeme emirlerini durduracak mısınız?'
HDP Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın yanıtlaması üzerine verdiği önergede, Diyanet Vakfı tarafından icraya verilen esnafı sordu: 'Diyanet Vakfına bağlı iş yerlerine mahkeme kararı ile yapılan ödeme emirlerini durduracak mısınız?'
17.05.2021
15:46
17 gün sonra siftah yaptılar!
17 gün sonra siftah yaptılar!
Bingöl'de tam kapanma sürecinin bitmesi ve kademeli normalleşme sürecinin başlamasıyla cadde ve sokaklarda yoğunluk oluşurken, 17 gün sonra da birçok esnaf işyeri açtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın