KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
26 Şubat 2024 Pazartesi
4 °C Açık

Kobanili ailelere kaymakamlık sahip çıktı

Karlıova Kaymakamlığı, IŞİD saldırısına maruz kalan Suriye’den kaçarak Karlıova’ya gelen 3 aileye yardım elini uzattı. Kaymakamlıkça tutulan evlere yerleştirilen ailelere, kışlık yakacak, çeşitli ev eşyaları ve gıda yardımı yapıldı.

Kobanili ailelere kaymakamlık sahip çıktı
10 KASIM 2014 PAZARTESİ 21:56
0
4099
0
AA aa

Karlıova Kaymakamlığı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Suriyeli ailelere yardım elini uzattı. Barınma ve çeşitli ihtiyaçları giderilen aileler, Suriye'deki savaşın son bulması halinde ülkelerine geri döneceklerini belirtti.

Yardımlara ilişkin açıklamada bulunan Karlıova Kaymakamı Levent Yetgin: “ilçemize Kobanili ailelerin gelmesiyle beraber vakıf personellerimize bu ailelere sahip çıkmaları konusunda talimat vererek öncelikle onlara barınmaları için bir ev bulunması konusunda çalışma başlattık. Savaştan kaçan bu ailelerimize bir ev bulduktan sonra ihtiyaçları olan eşyaları alarak ihtiyaçları konusunda yardımlarımızı yaptık. IŞİD terör örgütünün saldırılarından kaçarak ülkemize yerleşen binlerce insana yardım eden Devletimiz, her zaman Kobanili kardeşlerimize yardım etmiştir. Bu ailelerimize yardım etmeye devam ederek tüm sıkıntılarını gidermek için çalışmalarımız devam edecektir” dedi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın