Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Ocak 2021 Perşembe
-6 °C Açık

Mhp'de istifa depremi!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karlıova İlçe teşkilatından aralarında İlçe Başkan Yardımcısı da bulunan 10 yönetim kurulu üyesi partilerinden istifa etti.

21 ŞUBAT 2014 CUMA 06:06
0
3700
0
AA aa
Mhp`de istifa depremi!

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde MHP’den gösterilen Belediye Başkan adayına tepki gösteren 10 kişi, tepki amaçlı partilerinden istifa ettiklerini duyurdu.

İstifa gerekçelerini bir dilekçe ile MHP İlçe Teşkilat Başkanlığına bildirdikten sonra bir açıklama yapan eski MHP İlçe Başkan Yardımcısı Şevket Demir, Karlıova'da partilerinin kendilerinden habersiz bir şekilde gösterdikleri Belediye Başkan adayı için bu kararı aldıklarını söyledi.

Genel Merkezce ilçede gösterilen adayın parti menfaatine uymadığını ve partilerine zarar verdiğini savunan Demir:” MHP İlçe teşkilatı yönetiminde bulunduğumuz görev bu saat itibari ile sona ermiştir. Partimizin bize danışmadan bir hayali Başkan adayı çıkardığını dün itibari ile öğrenmiş bulunmaktayız. Yıllardır davasını güttüğümüz Milliyetçi Hareketin verdiği ağrılıkla görevimizi yerine getirmeye çalıştık. Fakat partimiz bir tuzağa çekildiğini ve bu tuzağın parti menfaatleri dışında bir yol aldığını gösterilen Başkan adayı ile gördük” dedi.

MHP İLÇE TEŞKİLATINDA İSTİFA EDEN İSİMLER

MHP İlçe Başkan Yardımcısı Şevket Demir; Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Bingöl, Cemil Özmen, Kasım Demir, Vedat Ülker, Adem Olgun, Sıdık Şahin, Hikmet Bingöl, Abdulkadir Dündaran ve Ahmet Sümbül 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
20.01.2021
16:50
2021, kardeşlik yılı ilan edildi!
2021, kardeşlik yılı ilan edildi!
2021'i Bingöl için kardeşlik yılı ilan ettiklerini söyleyen Vali Kadir Ekinci: 'Bingöl'ümüz için 2021 yılını özel bir gündemle işlemek istiyoruz. Tüm sivil toplum kuruluşlarımızı, tüm kamu kurumlarımızı ve tüm Bingöllü kardeşlerimizi de içine alacak şekilde 2021 yılını 'kardeşlik yılı' olarak ilan ediyoruz.'
20.01.2021
16:49
`Sağlık çalışanlarına en güzel teşekkür kendimizi korumaktır`
'Sağlık çalışanlarına en güzel teşekkür kendimizi korumaktır'
Bingöl'deki sağlık çalışanlarına teşekkür ziyareti gerçekleştiren Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz, 'Sağlık çalışanlarına en güzel teşekkür de kendimizi korumaktır. Toplum olarak çok dikkatli olmamız lazım. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymamız gerekir' dedi.
20.01.2021
16:48
Bingöl`de 164 köy yolu ulaşıma açıldı
Bingöl'de 164 köy yolu ulaşıma açıldı
Bingöl'de kar yağışıyla birlikte kapanan köy yollarından 164'ü ulaşıma açılırken, 117 köyde de çalışmaların sürdüğü öğrenildi.
20.01.2021
16:47
Yedisu`da 3.7 şiddetinde deprem
Yedisu'da 3.7 şiddetinde deprem
Bingöl'ün Yedisu ilçesinde 3.7 şiddetinde bir deprem meydana geldi.
20.01.2021
16:46
Vefa Grupları 9,5 milyon talebe yanıt verdi
Vefa Grupları 9,5 milyon talebe yanıt verdi
Kovid-19 ile mücadele kapsamındaki sokağa çıkma kısıtlamaları sırasında 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı bulunanların ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarınca 10 aylık süreçte yaklaşık 9,5 milyon talep karşılandı.
20.01.2021
16:45
Karlıova`da dondurucu soğuklar!
Karlıova'da dondurucu soğuklar!
Yoğun kar yağışı ve tipinin ardından hava sıcaklığının sıfırın altında seyrettiği Bingöl'ün Karlıova ilçesinde Kale Göleti dondu, çatılarda buz sarkıtları oluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın