KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
30 Eylül 2023 Cumartesi
27 °C Kısmen güneşli

Mobil uygulamalar arkadaşlarımız oldu

Teknolojinin her geçen gün geliştiği dünyada, mobil uygulamalar da cebimizdeki yerini aldı. Büyük kolaylık sağlayan mobil uygulamaların kullanım alanları her geçen gün artıyor.

Mobil uygulamalar arkadaşlarımız oldu
28 ARALIK 2020 PAZARTESİ 17:10
0
3323
0
AA aa

Bir çok firmanın sosyal platformlarda yer almak için hazırlattığı mobil uygulamaların kullanım alanları her geçen gün artıyor.

Mobil sitelerin en büyük avantajının web sitelerinden daha hızlı olduğunu belirten Wookweb Creative Agency Kurucusu Çağrı Çukurlu, “Hız kriteri potansiyel müşteriyi ve ziyaretçiyi derinden etkiliyor. Bunun yanı sıra, internet sitesinden çok daha kullanışlı olarak tasarlanan mobil uygulamalar, e-Ticaret alanında da müşterilere kolaylık sağladığı için daha fazla alışveriş yapılmasına sebep olabiliyor. Gerek işletmeler, gerekse web site sahipleri için sürekli ulaşılabilir olmak mükemmel bir durum. Bunun en temel sebebini şöyle özetleyebilirim; bir kullanıcı gece saatlerinde elinde telefon varken gidip alışveriş yapayım demez kolay kolay. Fakat, telefonunda gördüğü uygulama sürekli olarak sizi hatırlattığı için, alışveriş iç güdüsü ortaya çıkacaktır” dedi.

Rekabet ortamı kızışıyor

İnternet ve e-Ticaret kullanıcılarının yaklaşık yüzde 87 oranlarına ulaştığını ifade eden Çağrı Çukurlu, “Günümüzde, neredeyse bütün sektörler yatırımlarını mobil platformlara doğru kaydırmaya başladı. Rakipleriniz henüz bir mobil uygulamaya sahip değilse; bu sizin için altın değerinde bir fırsat olabilir. Dijital kanalları kullanmanız, mobil uygulamaya sahip olmanız her daim potansiyel müşteri ile iletişim halinde olmanıza olanak tanıyacaktır. İstatistikler gösteriyor ki, bir kullanıcı internette arama yapmadan önce; kullandığı mobil cihazın uygulama marketine girerek söz konusu sitenin uygulamasını aratıyor. Hala mobil uygulaması olmayan işletmelerin ne kadar geride kaldığını tahmin edebiliyor musunuz?” diye konuştu.

İşletmelerin potansiyel müşterilerini asıl müşteriye dönüştürmelerinde büyük önem taşıyan mobil uygulamaların WookWeb sayesinde hayat bulduğunu ifade eden Çukurlu, “Tek tıkla projenizi oluşturarak; kısa süre içerisinde faaliyete geçirebilirsiniz. Mobil uygulama kullanan bir markanın unutulma şansı yok. Bunun en temel sebebi, gelişmiş yönetim ekranından kullanıcıların hareketlerinin direkt olarak izlenilebilmesi. Kim, hangi ürünü neden sepette bıraktı, alışverişi neden başarısız oldu gibi birçok durumun sebebi analiz edilebilir. Bunun yanı sıra, direkt olarak cihazına mobil uygulama yüklü olan kişilere; indirim bildirimleri de gönderilebiliyor. Yani, bir kullanıcı internet sitenize girmese dahi; mobil uygulamanızı yüklemişse tüm gelişmelerden tek tık ile haberdar edebiliyorsunuz” şeklinde konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
29.09.2023
17:41
Meteoroloji`den Bingöl için şiddetli yağış uyarısı!
Meteoroloji'den Bingöl için şiddetli yağış uyarısı!
Yurdu etkisi altına almaya başlayan yağışlı hava, hafta sonu itibariyle Bingöl'de de etkili olacak, Cuma'ya kadar da sürecek. Valilik, vatandaşlara tedbirli olmaları çağrısında bulundu.
29.09.2023
14:39
Bingöl`de gezici KETEM aracı hizmete alındı
Bingöl'de gezici KETEM aracı hizmete alındı
Kente kazandırılan ve İl Özel İdaresi ve Bingöl Belediyesinin de destekleriyle tamamlanan gezici KETEM aracı hizmete sunuldu. Aracın, öncelikle kırsal alanlarda hizmet vereceği belirtildi.
29.09.2023
14:17
Deprem için tedbir ve dikkat uyarısı!
Deprem için tedbir ve dikkat uyarısı!
Doğu Anadolu fay hattı boyunca Elâzığ Pütürge ve Bingöl Karlıova taraflarında çok ciddi bir gerilim yoğunlaşması olduğunu ifade eden Doç. Dr. Toker: 'İç Anadolu'da ve aynı zamanda Kuzeydoğu Anadolu fayının Erzincan tarafı ve Doğu Anadolu fayının Elâzığ ve Kahramanmaraş taraflarında 4 buçuk ve 5'in üzerinde yüksek değerli artış şokları görmeye devam edeceğiz.'
29.09.2023
13:17
Elektrikte ekim tarifesi belli oldu zam geldi!
Elektrikte ekim tarifesi belli oldu zam geldi!
1 Ekim'den itibaren geçerli olacak yeni elektrik fiyat tarifesi belirlendi. Yeni tarifeye göre, konut aboneleri için zam yapılmazken, sanayi ve ticarethane abonelerinin kullandığı elektriğe ise yüzde 20 oranında zam yapıldı.
28.09.2023
17:07
Yedisu`da kuru fasulye festivali
Yedisu'da kuru fasulye festivali
Coğrafi işaretli Yedisu horoz kuru fasulyesi festivali düzenlendi. Bingöl Valisi Usta, 'Halihazırdaki 700 dekarda üretimin ekonomiye katkısı yaklaşık 17 milyon TL civarındadır. Hedeflediğimiz üretimin 4 bin dekarının ekonomiye katkısı ise 100 milyon civarında olacağını paylaşmak istiyorum' dedi.
28.09.2023
17:02
Bingöl`de kentsel dönüşümle yeni bir yaşam alanı oluşuyor
Bingöl'de kentsel dönüşümle yeni bir yaşam alanı oluşuyor
Konut ve iş yerlerinin tamamlandığı, alt yapı ve çevre düzenlemesinin sürdürüldüğü kentsel dönüşüm projesi alanında incelemelerde bulunan Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan; 'Bingöl için çok güzel bir yaşam alanı oluşuyor, mahallemizle birlikte şehrimizin çehresi değişiyor' dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın