KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Haziran 2024 Cuma
°C

Öğrencilere trafik eğitimi

Bingöl Emniyet Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO) öğrencilerine izcilik ve trafik eğitimi verildi.

Öğrencilere trafik eğitimi
24 ARALIK 2010 CUMA 08:36
0
1764
0
AA aa

Emniyet müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Kız YİBO'da düzenlenen programda öğrencilere izcilik ve trafik kuralları hakkında bilgiler verildi. Dün saat 15.00'da okul salonunda düzenlenen programa Bingöl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, okul idarecileri, polisler ve öğrenciler katıldı.

Emniyet Müdürü Ahmet Akbal'ın öğrencilerle kısa bir süre sohbet etmesinin ardından Bingöl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, emniyet müdürlüğü bünyesinde kurulan Polis Gücü Spor Kulübü faaliyetleri arasında yer alan izcilik kayıtlarının alınmaya başlandığı belirtilerek, izcilik faaliyetlerine katılmak isteyen öğrencilerin okul idaresine başvuruda bulunabileceği belirtildi.

İzcilik ile ilgili emniyet müdürlüğünün geniş kapsamlı faaliyetlerinin olacağını belirten polis memurları, 2011 yılında izciliğe kayıt yaptıracak öğrencilerin yurtdışı gezisine de götürüleceğini ifade etti.

Daha sonra trafik polisleri tarafından öğrencilere trafik kuralları hakkında bilgiler
 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın