Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
30 Temmuz 2021 Cuma
35 °C Kısmen güneşli

Özel bireye bisiklet hediye edildi

Solhan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Özel Bingöl Bakım Merkezi'ndeki özel birey olan Vahap Kına'ya bisiklet hediye etti.

23 HAZİRAN 2021 ÇARŞAMBA 16:16
2
570
0
AA aa
Özel bireye bisiklet hediye edildi

Solhan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seyfettin Özdemir ve personelleri tarafından Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Bağlı Özel Bingöl Bakım Merkezi ziyaret edildi.

Yapılan ziyarette Bakım Merkezinde kalan özel gereksinimli bireyler ile bire bir görüşmeler gerçekleştirilerek sohbet edildi.

Kentin Renkli simalarından olan ve vatandaşlar tarafından çok sevilen özel gereksinimli Vahap Kına'nın bisiklet tutkusu olduğunu ve bisiklet ihtiyacı olduğunu Solhan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seyfettin Özdemir aracılığıyla Aile ve Sosyal Hizmet İl Müdürü Sn. Aydın Polat'a iletmesi üzerine İl müdürü Aydın Polat tarafından özel gereksinimli vatandaşa bisiklet hediye etti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Özdemir; “Bakanlık olarak engelli, yaşlı, çocuk, genç ,kadın, şehit yakınları ve gazilere rutin  olarak hizmet vermekteyiz. İl müdürlüğümüze bağlı Özel Bingöl Bakım Merkezini ziyaretimizde kurumumuza yerleştirilmeden öncede tanıdığımız özel gereksinimli birey Vahap Kına'nın bakım ve tedavi süreçlerini yakından takip ediyoruz. Vahap kardeşimizin bisiklet sevdalısı olduğunu biliyoruz. Kendisinin sürekli olarak bisiklet isteğine şahit olmuştuk. Konuyu İl müdürümüz Sn. Aydın Polat ile paylaştık. İl müdürümüz konuya duyarsız kalmadı ve bisiklet temin etti” dedi.

Özdemir, ilçe kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı'nın her koşulda kendilerinin yanında olduğu belirterek, Kaymakam Kıyıcı'ya teşekkür etti.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
29.07.2021
17:08
Merkez Bankası`ndan büyüme ve enflasyon açıklaması
Merkez Bankası'ndan büyüme ve enflasyon açıklaması
TCMB Başkanı Şahap Kavcıoğlu, 'Veriler ikinci çeyrekte büyümenin baz etkisiyle oldukça yüksek oranda gerçekleşeceğine işaret ediyor' dedi. Öte yandan Merkez Bankası, yılsonu enflasyon tahminini yüzde 12,2'den yüzde 14,1'e çıkardı.
29.07.2021
17:07
Trafiğe ilk 6 ayda 607 bin aracın kaydı yapıldı
Trafiğe ilk 6 ayda 607 bin aracın kaydı yapıldı
Haziran ayında trafiğe kaydı yapılan taşıt sayısı bir önceki aya göre yüzde 35,7 arttı. Bu araçların yüzde 54,3'ünü ise otomobiller oluşturarak ilk sırada yer aldı.
29.07.2021
17:06
2 ayda litre fiyatı 5 TL zamlandı! Yeni indirim için ilk açıklama
2 ayda litre fiyatı 5 TL zamlandı! Yeni indirim için ilk açıklama
Ayçiçeği üretiminde dünyada yüzde 10, Türkiye'de ise yüzde 15'e yakın artış öngörülüyor. Litre başına market fiyatı sadece mayıstan temmuza kadar yeniden 5-6 lira zam gören ayçiçek yağında fiyatların gevşemesi bekleniyor.
29.07.2021
17:05
Nöbetçi noterlik uygulaması tekrar başlıyor
Nöbetçi noterlik uygulaması tekrar başlıyor
Adalet Bakanlığı, korona virüs salgını nedeniyle ara verilen nöbetçi noterlik uygulamasının yeniden başladığını duyurdu.
29.07.2021
16:36
Türkiye`nin İlk `Millet Vadisi` İhaleye Çıkıyor
Türkiye'nin İlk 'Millet Vadisi' İhaleye Çıkıyor
Kamuoyunun yakından takip ettiği Çapakçur Vadisi Millet Bahçesi Projesi'nin Eylül ayında ihaleye çıkacağını müjdeleyen Başkan Arıkan: 'Uzun uğraşlar sonucu nihai sonuca ulaştırdığımız proje, vadi üzerinde harika görüntüsü ile yerini alacak. Kütüphane, spor tesisleri, eğlence alanlarıyla birlikte bu bölge yeni bir yaşam merkezi haline gelecek'
29.07.2021
16:35
Gündoğdu: `Vaka artışındaki sebep düğün ve taziyeler`
Gündoğdu: 'Vaka artışındaki sebep düğün ve taziyeler'
Vaka sayısının son bir ayda en çok artış gösterdiği illerden biri olan Bingöl'de, İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Mehmet Emin Gündoğdu, artışın sebebini açıkladı. Gündoğdu: 'Özellikle son bir ay içinde vakaların bu kadar hızlı artmasının sebebi olarak düğünler ve taziyeler olduğunu söyleyebiliriz' dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın