KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
17 Nisan 2024 Çarşamba
17 °C Güneşli

Personelimiz %100 hasta memnuniyetiyle hizmet vermektedir

‘Genç Devlet Hastanesi en çok şikayet edilenler arasında yer alıyor’ başlıklı haber üzerine açıklama yapan hastane yetkilileri, “Tüm personelimiz bu konuda % 100 hasta memnuniyeti ilkemize bağlı kalarak hizmet vermektedir” dediler.

Personelimiz %100 hasta memnuniyetiyle hizmet vermektedir
23 EYLÜL 2011 CUMA 02:35
0
2195
0
AA aa

Bingöl'de şikayet edilen hastaneler arasında Genç Devlet Hastanesi de ilk sıralarda yer alıyor' iddiaları üzerine Genç Devlet Hastanesi, yazılı bir açıklama yaptı.

Hastaneden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“12 Eylül 2011 tarihinde Bingöl Online ve Genç Gazetesinde yer alan Genç Devlet Hastanesi de en çok şikayet edilenler arasında yer alıyor başlıklı haberde "Bingöl'de son zamanlarda artan şikayetlerden Genç Devlet Hastanesi de nasibini almış durumda. Yapılan araştırmaya göre; Bingöl'de şikayet edilen hastaneler arasında Genç Devlet Hastanesi de ilk sıralarda yer alıyor. Hasta ve hasta yakınlarının ilgisizlikten ve mesai saatlerine uyulmamasından yakındıkları hastaneler arasında İlçemizde metruk bir yapı içerisinde faaliyet gösteren Genç Devlet Hastanesi listenin başlarında yer aldığı öğrenildi." Haberine göre personelin mesai saatlerine uymadığı ve hastalara ilgisiz davrandıkları belirtilmiştir. Hastanemizce İl Sağlık Müdürlüğü Hasta Hakları Koordinatörü ve Genç Devlet Hastanesi Hasta Hakları birimi sorumlusu ile görüşülmüş, ilgili konularda Hastanemizle ilgili herhangi bir şikayetin olup olmadığı araştırılmış ve herhangi bir şikayeti olmadığı tarafımıza beyan edilmiştir. Medya tarafından şikayetler öne sürülerek yapılan bu haberin içeriğindeki şikayetleri kurumumuza bildirilmesi hizmet akışı açısından önem arz etmektedir. Hastanemiz 2007 yılı Eylül ayından itibaren Genç İlçesi Kültür Binasında zor şartlar altında hizmet vermekte ve İlçe halkı sağlık hizmetleri bakımından mağdur edilmemeye çalışılmaktadır. İlgili tüm personelimiz bu konuda % 100 hasta memnuniyeti ilkemize bağlı kalarak hizmet vermektedir. Hastane idaresi ve personeli tüm bu zor şartlar altında hizmetlerinde şikayete konu olabilecek herhangi bir sorun yaşatmamakta ve hizmetlerini iyi bir şekilde ve fedakarlıkla sunmaya çalışmaktadırlar. Hastanemiz idaresi ve personeli bu gayri ciddi ithama maruz kaldığı için ilgili medya tarafından yayınlanan bu habere ek bilgi olarak sunulması gerektiğini düşünüyoruz. Konunun açıklığa kavuşması, hastaların güvensizlik duygusuna kapılmaması ve hastane çalışanlarının demoralize olmaması maksadıyla tüm yönetim ve çalışanlar adına kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
17.04.2024
14:29
Bingöl`de çekilen video izlenme rekorları kırdı
Bingöl'de çekilen video izlenme rekorları kırdı
Motoruyla il il gezerek Türkiye'nin doğal güzelliklerini sosyal medya hesaplarından paylaşan Saliha Özkan'ın Bingöl'den çekip paylaştığı video, sosyal medyada milyonlarca izlenmeye ulaştı. Sempatik tavırları ile büyük beğeni toplayan Bingöllü Ali Tuçdan, 'Video sayesinde meşhur olduk' dedi.
16.04.2024
14:49
Hedef, Bingöl`ü sosyal hizmet şehri yapmak
Hedef, Bingöl'ü sosyal hizmet şehri yapmak
Birçok birimi farklı noktalarda hizmet veren ve müdürlük binası bulunmayan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, yatırım programına alınan projelerinde bu yıl kazma vurmayı hedefliyor. Proje kapsamında müdürlük binası, gündüz bakım evi, kadın konuk evi ve sosyal hizmet merkezi ile konferans salonu inşa edilecek.
16.04.2024
14:46
Bingöl`de bir günde 219 hasta randevusuna gitmedi
Bingöl'de bir günde 219 hasta randevusuna gitmedi
Bingöl Devlet Hastanesi, 15 Nisan'da MRHS üzerinden randevu alan 219 hastanın randevularına gelmediğini bildirdi. Randevulara gelmeyen hastaların, iptal başvurusunda bulunmaması nedeniyle mağduriyet yaşandığı aktarıldı.
16.04.2024
13:11
Bingöl`de aranan 19 kişi tutuklandı
Bingöl'de aranan 19 kişi tutuklandı
Bingöl'de 1-14 Nisan tarihleri arasında aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda kesinleşmiş hapis cezası bulunan 19 kişi yakalanarak tutuklandı.
16.04.2024
13:10
Hesarek ile ilgili karar resmî gazetede yayımlandı
Hesarek ile ilgili karar resmî gazetede yayımlandı
Hesarek Kayak Merkezi, Cumhurbaşkanı kararı ile Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi (KTKGB) ilan edildi.
16.04.2024
13:08
Halkoyunları Bingöl il birincileri belirlendi
Halkoyunları Bingöl il birincileri belirlendi
Kupaları takdim edilen kulüpler, önümüzdeki aylarda yapılacak grup finalinde Bingöl'ü temsil edecekler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın