Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
26 Ocak 2021 Salı
1 °C Güneşli

Sağlık kahramanları için fidan diktiler

Bingöl Orman İşletme İl Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü, Covid-19 sürecinde önemli bir mücadele veren sağlıkçılar için 250 fidan dikerek hatıra ormanı kurdu. Yine geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Sağlık Çalışanı Güler için de fidan dikildi.

29 KASIM 2020 PAZAR 15:53
5
642
0
AA aa
Sağlık kahramanları için fidan diktiler

İl Sağlık Müdürlüğü ve Orman İşletme İl Müdürlüğü, koronavirüs ile mücadelenin kahramanları olan sağlık çalışanları unutmadı.

Bu kapsamda Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi yanına sağlıkçılar için hatıra ormanı kuruldu.

Konu hakkında açıklama yapan Orman İşletme İl Müdürü İbrahim Börü; “Bingöl orman işletme Müdürlüğümüzce, kahraman sağlık çalışanlarımız için Sağlık çalışanları hatıra ormanı kurduk. Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi yerleşkesi içinde kurduğumuz hatıra ormanına 250 adet fidanın dikimini sağlık çalışanlarımızla beraber gerçekleştirdik. İl Sağlık Müdürümüz M. Emin Gündoğdu hastane başhekimimiz Ferhat Korkutata ile korona nedeni ile vefat eden sağlık çalışanı Medeni Güler adına fidan diktik” dedi.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
26.01.2021
15:51
İçişleri Bakanlığı`ndan kayak otelleri ile ilgili yeni genelge
İçişleri Bakanlığı'ndan kayak otelleri ile ilgili yeni genelge
İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine kayak merkezlerindeki otellerde uygulanacak Covid-19 tedbirleriyle ilgili yeni bir genelge gönderdi.
26.01.2021
15:41
Kiğı Belediyesi`nden Esnafa Jest
Kiğı Belediyesi'nden Esnafa Jest
Başkan Özüağ: 'İlçemizdeki işletmelerden üç ay boyunca vergi, su ücreti ve mülkiyeti Belediyemize ait işletmelerden kira almayacak.'
26.01.2021
14:25
Bedelli askerlikte kur ayarı! İşte yeni bedelli ücreti
Bedelli askerlikte kur ayarı! İşte yeni bedelli ücreti
Bedelli askerlik ücretleri 2021 yılının ilk yarısında 39 bin 788 liraya yükseldi. Yurt dışındaki Türk vatandaşlarının döviz üzerinden yaptıkları ödemelere ise kur ayarı yapılacak. TBMM'ye sunulan kanun teklifiyle askeri personelin özlük haklarıyla ilgili önemli düzenlemeler hayata geçirilecek.
26.01.2021
09:58
Aşılamada hedef belli oldu! Normalleşme ne zaman?
Aşılamada hedef belli oldu! Normalleşme ne zaman?
Kısıtlamaların esnetilmesi tartışılırken, vaka sayısı kadar aşılanma oranlarının da dikkate alınması istendi. Aşı takvimine göre sağlıkçılar, 65 yaş üstü, asker, polis ve öğretmenlerin de aralarında olduğu 'riskli ve hareketli' 12 milyon kişi, martın ilk haftasına kadar aşılanırsa gevşeme kararları daha kolay alınacak.
26.01.2021
09:57
`Lokantalar HES kodu ile açılsın` talebi
'Lokantalar HES kodu ile açılsın' talebi
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu koronavirüs sebebiyle kapalı olan iş yerlerinin vergi borçlarının ertelenmesine teşekkür etti ve 'Başta lokantalar olmak üzere faaliyetleri kısıtlanan tüm iş yerlerinin de bu kapsama alınmasını, HES kodu ile açılmalarını istiyoruz' açıklamasında bulundu
26.01.2021
09:56
Araç alacaklar dikkat! Bu firmaların ekspertiz raporu geçersiz
Araç alacaklar dikkat! Bu firmaların ekspertiz raporu geçersiz
İkinci el araç alım-satımında TSE yeterlilik belgesi olmayan firmalardan alınan ekspertiz raporunun yasal geçerliliği olmadığını belirten Tamer Güneş, 'Türkiye'de 6 bine yakın ekspertiz firmasından sadece 1000-1500'ünün TSE hizmet yeterlilik belgesi var' dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın