Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Eylül 2021 Salı
29 °C Güneşli

Satranç Turnuvası Düzenlenecek

Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 7-8 Ağustos tarihlerinde Karşıyaka Spor Salonunda 'Satranç İl Birinciliği' yarışması düzenlenecek.

03 AĞUSTOS 2021 SALI 17:04
1
411
0
AA aa
Satranç Turnuvası Düzenlenecek

Bingöl'de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 7-8 Ağustos tarihlerinde Karşıyaka Spor Salonunda 13-18 yaş kategorisinde ‘Satranç İl Birinciliği' yarışması düzenlenecek. Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada, “Satranç İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan Yıldızlar (13-18 yaş) Satranç İl Birinciliği yarışmaları 7-8 Ağustos 2021 tarihlerinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz Koordinesinde Karşıyaka Spor Salonunda yapılacaktır. Satranç ustalarını bekliyoruz.” denildi.

Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürü Mahmut Danayiyen, yayımladığı mesajla Bingöl halkını ‘Satranç İl Birinciliği' yarışmasına davet etti. Danayiyen, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Satranç İl Temsilciliğinin faaliyet programında yer alan, Yıldızlar (13-18 yaş) Satranç İl Birinciliği yarışmaları 07-08 Ağustos 2021 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde, Karşıyaka Spor Salonunda yapılacaktır. Tüm Halkımızı davet ediyoruz.”

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
21.09.2021
16:06
Deprem araştırmacısından Bingöl ve Elazığ uyarısı
Deprem araştırmacısından Bingöl ve Elazığ uyarısı
Yaptığı araştırmalarla olası depremleri önceden tahmin eden Deprem Araştırmacısı Ahmet Yakut, Bingöl ve Elazığ'da önümüzdeki 10 gün içerisinde 5.5 üzeri büyüklüğünde deprem olabileceğini iddia etti.
21.09.2021
11:43
Trafik cezalarına dikkat! Fotoğraf yoksa iptal ediliyor
Trafik cezalarına dikkat! Fotoğraf yoksa iptal ediliyor
Bilerek ya da bilmeyerek trafikte yapılan hataların bedeli cebimizden çıkıyor. Kaçak geçişte, hız veya kırmızı ışık ihlalinde elektronik denetim sistemi (EDS) tespitiyle plakaya anında ceza kesilebiliyor. Cezaları gecikme faiziyle ödememek için otokontrol şart. Ayrıca haksız bulduğunuz cezalara da itiraz edebilirsiniz...
21.09.2021
11:42
Zamlar daha da artacak mı? Yeni sistem geliyor
Zamlar daha da artacak mı? Yeni sistem geliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan fahiş fiyatla mücadelede asla geri durulmayacağını söyleyerek 'Böyle bir sorun var ise devlet olarak ne gerekiyorsa yapmak bizim görevimiz' dediği fahiş fiyat uygulamalarıyla ilgili olarak adımlar atılmaya devam ediyor.
21.09.2021
11:41
Grip aşısının fiyatı belli oldu
Grip aşısının fiyatı belli oldu
Tüm Eczacı İşverenler Sendikası Başkanı Nurten Saydan, Covid-19 salgını nedeniyle her zamankinden daha önemli hale gelen grip aşısının eczanelere gelmeye başladığını belirterek, SGK'nın ödemediği aşının fiyatının 85,12 TL olduğunu söyledi.
21.09.2021
11:40
Yemekte indirim oyunu: Önce indirim, sonra zam!
Yemekte indirim oyunu: Önce indirim, sonra zam!
Ticaret Bakanlığı Reklam Kurulu, son toplantısında yemek siparişi uygulaması üzerinden satış yapan lokantalarla ilgili şikâyetleri inceledi ve yeme-içme sektöründeki indirim oyununa 'dur' dedi.
20.09.2021
16:03
Karacehennem Ormanları Kesilecek Mi?
Karacehennem Ormanları Kesilecek Mi?
HDP Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir: 'Karacehennem Ormanlarının kesilmesi demek, şehre hayat veren kaynağı yok etmekle eş değer bir durum arz etmektedir.'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın