KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
20 Haziran 2024 Perşembe
°C

Sodes'le erzurum gezisi

Karlıova ilçesinde yaşayan yaklaşık 200 kadın, Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında ilk defa şehir dışına çıkma imkânı buldu.

Sodes`le erzurum gezisi
11 HAZİRAN 2013 SALI 07:11
0
2935
0
AA aa

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan 'Sessiz Çığlığın Sesini Duyduk' isimli SODES projesi kapsamında, Halk Eğitim Merkezi bünyesindeki halı kursundaki bayanlar Erzurum'a götürüldü.

Karlıova Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan proje sayesinde ilk defa ilçe dışına çıkma imkanı bulan kadınlar, Erzurum'a götürülerek tarihi yerleri görme ve ilin meşhur cağ kebabını yeme fırsatı buldu.

Yaklaşık 200 kişinin katıldığı gezide yer alan Şeyda Demir, "Bugüne kadar hiç bu kadar gezme fırsatım olmamıştı. Kaymakamlığımız sayesinde SODES projesi kapsamında Erzurum'a giderek tarihi yerleri gezdik. Doğulu kadınlar olarak bugüne kadar evlerimizden başka illere gitme fırsatımız olmamıştı. Kaymakamımıza bizlere verdiği bu fırsattan dolayı teşekkür ediyoruz." dedi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın