Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
05 Aralık 2019 Perşembe
°C

Solhan Halk Eğimi Merkezi, 15 yeni kurs açtı

Solhan Halk Eğimi Merkezi (HEM) Müdürlüğü tarafından 15 yeni kurs açıldı. Mart ayından bu yana açılan kurslar sene sonuna kadar devam edecek.

09 AĞUSTOS 2019 CUMA 18:03
2
1164
0
AA aa
Solhan Halk Eğimi Merkezi, 15 yeni kurs açtı

Solhan Halk Eğimi Merkezi Müdürlüğü tarafından 2019 yılında 3'ü spor branşı olmak üzere açılan 15 kursta 315 kursiyerin eğitim faaliyetleri sürüyor.

Açılan kurslar hakkında bilgi veren Solhan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Abdulvahap Salcan, “Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğümüzün felsefesi olan “Her Zaman Her Yerde Herkes İçin Eğitim'' ilkesinden hareketle 315 Kursiyere Eğitim programı ile yaygın eğitim faaliyetlerini yürütüyoruz. Yakın zamanda açacağımız kurslarla bu sayıyı daha yukarılara çıkararak kursiyerlerimize eğitim verilmiş olacak. Sosyal ortaklarımız ile kursiyerlerimizin meslekî becerilerinin geliştirilmesi ile istihdam edilebilir seviyeye getirilmesi amacıyla projelerde işbirliği sürecini geliştiriyoruz. Amacımız, kadınlarımızın sosyal ve ekonomik imkânlarını arttırmalarına katkı sunmak. Girişimcilikte Önce Kadın ilkesinden hareketle kamu ve özel sektör birlikteliğini sağlayarak kadınlarımıza, pek çok konuda temel bilgiler sunan eğitimlerle, ev kadınlığından ‘girişimci kadına' dönüşme süreçlerine destek olacağız.” dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın