KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
22 Temmuz 2024 Pazartesi
°C

Somali kampanyasında 22 bin tl toplandı

Kızılay gönüllülerinin, 'Bir hayatta sen kurtar' sloganıyla Saat Kulesi önünde kurdukları standla başlattıkları Somali'ye yardım kampanyasında 22 bin TL toplandı.

Somali kampanyasında 22 bin tl toplandı
19 AĞUSTOS 2011 CUMA 00:43
3
5338
0
AA aa

8 günlük kampanya süresince toplam 22.000 TL bağış toplandığını aktaran Kızılay gönüllüleri Amil Kaya, Mahmut Tatlı ve Burhanettin Esinti,” Kampanya süresince maddi ve manevi desteklerini esirgemeyerek, Somali'de yaşanan insanlık dramına sessiz kalmayan Bingöl halkına teşekkürler ediyoruz” dediler.

Kampanya süresince Bingöl'de Kızılay Bingöl Şubesi gönüllüleri tarafından açılan standla toplanan 22.00 TL'nin Kızılay Ankara Kavaklı Dere 0015 800 728 205 2558 numaralı hesaba aktarıldığını ifade eden Kızılay gönüllüleri kampanyalarının sona erdiğini ve bundan sonra yapılan kampanyanın kendileri ile ilgilerinin olmadığını belirttiler.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın