KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
20 Nisan 2024 Cumartesi
10 °C Parçalı bulutlu

Sözde var gerçekte yok!

Solhan'da bir araya gelen bir grup genç, siyasette ve bürokraside gençlere önem verildiğini ancak bunun reelde istenilen düzeyde olmadığını belirterek, genç kesimlere sahip çıkılması gerektiğini söylediler.

Sözde var gerçekte yok!
22 KASIM 2018 PERŞEMBE 22:09
8
3175
5
AA aa

Solhan'da kahve sohbetinde bir araya gelen bir grup genç, gençlere sahip çıkılması ve hak ettikleri değeri görmeleri için adım atılması gerektiğini aktardılar.

Siyasi ve bürokrasi çevresinde yapılan program ve etkinliklerde gençlere önem verildiğinin aktarıldığını ancak reelde bunun istenilen düzeyde olmadığı belirten gençler, gençlere sahip çıkılması için çalışmaların yapılmasını istediler.

Kamu kurumlarına ve siyasilere gençlerin varlığının hatırlatılması için bir arada olduklarını aktaran gençler, “Solhan'da yıllardır gençler hiçe sayıldığı için burada toplanmış bulunmaktayız. Toplanmamızın amacı, gereken kurumlara ve siyasi adaylarımıza var olduğumuzu göstermekteyiz. Gençlere iş imkânı sunulmadığı gibi Solhan'da olan gençlerimizin işsizlik nedeniyle uyuşturucu ve benzeri olaylara karıştıklarını hepimiz açık ve net bir şekilde görmekteyiz. Kamu kurumların ve siyasilerimizin gençlerimize gerçekten değeri vermelerini istiyor bunu söylemden öteye geçmesini bekliyoruz. Seçim sürecinde de adayların gençlere değer vermesini bekliyor, gençlere değer verip gençlik için projeleri olan adayın da yanında olacağımızı belirtip hem gençlerimize hem halkımıza hayırlı bir adayın çıkmasını cenabı Allah'tan diliyoruz” diye konuştular.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Merda Kaya (@merda)
23 Kasım 2018 Cuma 10:25
Örgütlenen, anayasal haklarını talep eden, hak, adalet ve eşitlikten yana olan ve seçim propagandası malzemesi olmaktan çıkan gençler olmaya karar vermiş olmanız çok güzel.
Merda Kaya (@merda)
23 Kasım 2018 Cuma 10:20
Tebrikler gençler!
Misafir Kullanıcı (@Misafir_33357)
23 Kasım 2018 Cuma 10:16
Tebrik ederim, örgütlenen, anayasal haklarına sahip çıkan, haktan, adaletten eşitlikten yana olan ve sadece seçim vaatleri ile kandırılan gençler olmaktan uzaklaşın.
Misafir Kullanıcı (@Misafir_33352)
23 Kasım 2018 Cuma 09:03
SOLHAN BİR GENÇİ BELEDİYE BAŞKANI YAPTI EN KÖTÜ DÖNEMİNİ YAŞIYOR 40 TAN ÖNCE GENÇLER SİYASETTE DEĞİL İŞE AŞA YÖNELSİNLER
Misafir Kullanıcı (@Misafir_33346)
23 Kasım 2018 Cuma 01:35
Bingöl'de genç bir aday çıktı. Gençlere yönelik projeleri var Alican Bayram. Tiyatro dan santa yazılıma kadar destek verecek güzel projeleri var. O zaman sahip cikalim genç adaylara ve gençlere hep birlikte
19.04.2024
18:52
BAL`da kritik hafta! Bingöl kazanmak zorunda!
BAL'da kritik hafta! Bingöl kazanmak zorunda!
Grup lideri Yozgat Belediyesi Bozokspor ile arasındaki puan farkını kapatmak ve şampiyonluk kupasını kaldırmak için tüm çabasını gösteren 12Bingölspor, Pazar günü Hacılar Erciyesspor'a konuk oluyor. 12Bingölspor'a taraftar yasağı getirildi, aynı yasağın getirildiği Yozgat Bozokspor'un yasağı ise milletvekillerinin baskısı sonucu kaldırıldı!
19.04.2024
18:51
Bingöl`de Engelli ve Eski Hükümlüler İçin Hibe Desteği Başvuruları Başladı!
Bingöl'de Engelli ve Eski Hükümlüler İçin Hibe Desteği Başvuruları Başladı!
Bingöl'de engelli ve eski hükümlüler için hibe desteği başvuruları başladı. Son başvuru 07.06.2024 olarak açıklandı. Yapılması gerekenler ise şöyle sıralandı;
19.04.2024
18:51
Bingöl için bir uyarı da Arslan`dan…
Bingöl için bir uyarı da Arslan'dan…
'Tokat'ın üzerinde bulunduğu fay hattında beklenen büyük şiddetli deprem hala olmadı' diyen Prof. Dr. Abdussamet Arslan: 'Önümüzdeki 10 yılda Kuzey Anadolu Fay Hattı üzerinde 7.0 ila 7.5 civarında deprem beklemek yanlış olmaz. Bingöl'de henüz beklediğimiz deprem olmadı. Bu depremi de hakikaten bekliyoruz' dedi.
19.04.2024
18:50
Ahırları mühürlendi, hayvanları telef oldu
Ahırları mühürlendi, hayvanları telef oldu
Bingöl'ün Genç İlçesi'nde hayvancılıkla uğraşan Muhsin ve Mehmet Davran kuzenlerin 2018 yılında yaptıkları ve yapı kayıt belgesi aldıkları ahırları mühürlendi. Gerekçe, kim olduğu bilinmeyen birinin şikâyeti! Gebe olan ve doğum sonrası telef olan hayanlar da cabası..!
19.04.2024
18:45
Bingöl ile Roma La Sapienza Üniversiteleri Arasında İş Birliği
Bingöl ile Roma La Sapienza Üniversiteleri Arasında İş Birliği
Bingöl Üniversitesi, uluslararası iş birliklerini genişletme çalışmaları kapsamında Avrupa'nın en büyük ve İtalya'nın en prestijli üniversitesi olarak kabul edilen Roma La Sapienza Üniversitesi ile bazı alanlarda iş birliği anlaşması yaptı.
19.04.2024
15:59
Elektrik ve doğal gaza zam yapılacak mı?
Elektrik ve doğal gaza zam yapılacak mı?
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, mayıs ayında elektrik ve doğal gaz fiyatlarına zam yapılmayacağını açıkladı. Bayraktar, doğal gaz desteğinin devam edip etmeyeceğine ilişkin soruya, 'Sosyal açıdan desteklenmesi gereken grupları desteklemeye devam edeceğiz.' yanıtını verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın