Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
07 Aralık 2019 Cumartesi
°C

Taraftarlardan destek çağrısı!

12 Bingölspor taraftar grupları, takıma sahip çıkılması çağrısında bulundu.

07 EYLÜL 2018 CUMA 10:30
1
702
0
AA aa
Taraftarlardan destek çağrısı!

12 Bingölspor taraftar grupları, merkez Dörtyol saat kulesi önünde basın açıklaması düzenledi.

Spor Toto 3. ligden Bölgesel Amatör Ligine düşen 12 Bingölspor, liglerin başlamasına 2 hafta kalmasına rağmen hala somut adım atmadı. Yaşanan durum üzerine takımın sahipsiz olduğunu ve ilin idarecilerinin başta olmak üzere, tüm Bingöllüleri kulübün takım kurmasına yardımcı olmalarını çağrısında bulunan taraftar grubu, 12 Bingölspor'a sahip çıkılmasını istedi.

Taraftar grubu açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Çoğu Süper lig takımlarının bile sahip olamadığı kadar taraftara sahip olan, Bingöl Gençliğini kötü alışkanlıklarından alıkoyan, şehrin tek sosyal aktivitesi olan bir Büyük Bingölspor'un sahipsiz bırakılması kabul edilebilir bir durum değildir.  Bu takım için ne bedeller ödendi. Kimler tarafından bizlere emanet edildi, ne şartlarda kuruldu, neleri atlattı ya kimse bilincinde değil, ya da görmezden geliniyor.  Tarihi, sayısız başarıya sahip olan, yaşattığı binlerce mutluluk dolu olan Bingölspor'u eski şaşalı günlere döndürmek için şehrin başkanı, Milletvekillerini, Valisini, Belediye Başkanını, İşadamlarını, STK'ları Bingöl'de ekmek yiyen herkesi kulübe sahip çıkmaya davet ediyoruz.”

 

 

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
07.12.2019
16:51
Milletvekillerine kırmızı ışıkta geçme ve çakar hakkı
Milletvekillerine kırmızı ışıkta geçme ve çakar hakkı
Çakar yasağı kapsamında çakar kullanamayan vekiller için dün Meclis'te geçiş üstünlüğü maddesi gece saat 03.00'te yeniden düzenlendi. Yeni yapılan değişiklikle milletvekilleri kırmızı ışıkta geçebilecek çakar da takabilecek.
07.12.2019
10:23
Savunmadaki en büyük ihracatta imzalar atıldı
Savunmadaki en büyük ihracatta imzalar atıldı
ASFAT ana yükleniciliğinde Pakistan için inşa edilecek 4 korvetin savaş sistemleri tedariki ve entegrasyonunu ASELSAN ve HAVELSAN gerçekleştirecek. ASFAT, Pakistan MİLGEM Projesi (PN MİLKGEM) kapsamında savunma sanayisinin en büyük ihracatı olan ve 4 korvetin inşasını içeren anlaşmayı imzaladı. Proje kapsamında Yeni Nesil Ağ Destekli Savaş Yönetim Sistemi Advent, korvetlere inşa edilecek.
07.12.2019
10:22
Sosyal medyadaki kelimeler Türkçeleşti: RT sektirme oldu
Sosyal medyadaki kelimeler Türkçeleşti: RT sektirme oldu
Pek çok yabancı terim gerek günlük hayatta, gerekse iş hayatında sıkça kullanılıyor. Özellikle sosyal medyada kullanımından doğan bu durumun önüne geçmek için düzenlenen çalıştayda, yabancı kelimeler Türkçeleştirildi. Herkesin sıkça kullandığı Re-Tweet'in yerini 'sektirme', Influencer yerine 'deneyimleyici' gibi birçok kelime ortaya çıktı.
06.12.2019
16:32
Tepki çeken görüntü!
Tepki çeken görüntü!
Adaklı'da bir hastanın yol olmamasından dolayı sırtta taşınma görüntülerinin sosyal medya platformlarında paylaşılması tepkileri de beraberinde getirdi. Belediye Başkanı Işık ise, söz konusu yolun yağış olmaması durumunda Pazartesi tamamlanacağını söyledi.
06.12.2019
16:31
Şans oyunu makineleri ele geçirildi
Şans oyunu makineleri ele geçirildi
Bingöl'de polis ekiplerinin umuma açık iş yerlerinde yaptığı aramada 10 adet Sigaramatik ve Şans Oyunu Makinası ele geçirildi.
06.12.2019
16:30
Kar temizleme çalışması devam ediyor
Kar temizleme çalışması devam ediyor
Bingöl'ün Karlıova ilçesinde etkili olan yağışlardan sonra kar temizleme çalışması aralıksız bir şekilde devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın