Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
20 Ekim 2021 Çarşamba
8 °C Açık

TGK'dan Yılmaz'a ziyaret

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, Yönetim Kurulu Üyeleri Sefa Özdemir, Mustafa Arslan ve Şevket Erzen, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz'ı ziyaret ederek, bazı kanunlarda yapılması planlanan değişikliklerle ilgili görüştü.

12 EKİM 2021 SALI 16:26
5
835
0
AA aa
TGK`dan Yılmaz`a ziyaret

Vergi Usul Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi ile İcra İflas Kanunu ve Bazı Kanunlarda değişiklik yapılmasına dair hazırlıklar ve yapılacak değişikliklerin Anadolu Basınını olumsuz etkileyeceğini belirten Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, yerel basının korunması için Yılmaz'dan destek istedi.

Son yıllarda ilanların birleştirilmesi, işlerin bölünerek ilan sınırları dışına çıkması, doğrudan alım ve acil alım yöntemlerine sıklıkla başvurulması, kooperatif ve dernek ilanları ile özel eğitim kurumu ilanlarının yayın zorunluluğunun kaldırılması gibi nedenlerle resmi ilanlarda ciddi oranda daralma meydana geldiğini ifade eden Kolaylı, gazetelerin ilanlarını kısıtlayacak değişikliklerden vazgeçilmesini talep etti.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın