KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
26 Şubat 2024 Pazartesi
7 °C Güneşli

Timurçin görevinden istifa etti

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Murat Timurçin'in özel nedenlerden dolayı, İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevinden özel nedenlerden dolayı istifa ettiği bildirildi.

Timurçin görevinden istifa etti
12 ŞUBAT 2011 CUMARTESİ 09:56
0
2620
0
AA aa

 

09 Ocak 2009 tarihinde Bingöl'de Aile Hekimi Uzmanı olarak göreve başlayan ve daha sonra 15 Eylül 2010 tarihi itibariyle de İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Timurçin, 09 Şubat 2011 tarihinde görevinden istifa etti.
 
Görevinden istifa eden Timurçin, İl Sağlık Müdürlüğü'nde görev yapan personellerle vedalaştı.
 
İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin'i de makamında ziyaret eden Timurçin, Tekin ile de vedalaştıktan sonra kurumdan ayrıldı.
 
İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, vedalaşma sırasında yaptığı konuşmada, “Göreve başladığımdan beri beraber çalışmakta olduğum İl Sağlık Müdür Yardımcım Uzm. Dr. Murat Timurçin, bazı özel nedenlerden dolayı başarı ile yürüttüğü görevini bıraktı. İlimizin sağlık alanında gelişmesi ve hak ettiği konuma ulaşması için bugüne kadar büyük bir özveri ile çalışan Uzm. Dr. Murat Timurçin'e müdürlüğümüz ve halkım adına teşekkür ediyor, yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum” dedi.
YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın