Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
02 Aralık 2020 Çarşamba
4 °C Yer yer bulutlu

Veng Şıma, yüreklere dokundu

Bingöl'de faaliyetlerini sürdüren Veng Şıma Sizin Sesiniz İyilik Derneği, Yedisu ilçesinde bir ailenin evi baştan aşağı yenileyerek yüreklere dokundu.

20 KASIM 2020 CUMA 17:01
10
864
2
AA aa
Veng Şıma, yüreklere dokundu

Bingöl'de son birkaç yılda yaptıkları hayırlı hizmetlerle adından söz ettiren Veng Şıma Sizin Sesiniz İyilik Derneği, çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Gerek kent genelinde gerekse kent dışında çalışmalar yürüten dernek, ihtiyaç sahipleri tespit ettikten sonra hayırsever vatandaşların ve kurumların desteğiyle bu ihtiyaçları gideriyor.

Bu kapsamda Yedisu ilçesinde bir ailenin kullanılmaz halde olan evini yeniden inşa eden ve eşyaları neredeyse sıfırdan getiren dernek, bu çalışmayla yüreklere dokunmayı bildi.

Veng Şıma Sizin Sesiniz İyilik Derneği Yönetiminden yapılan açıklamada; “yaklaşık 3 ay önce Yedisu ilçesinde tespit ettiğimiz bir ailenin kaldığı evin yaşanılmaz olduğuna müşahede ettik. Yedisu Kaymakamlığı ile ortak bir proje ile evi sıfırdan inşa edip içindeki tüm eşyalara kadar tüm ihtiyaçlarını hayırseverlerin de desteği ile karşıladık hamd olsun. Bu aşamada başta Yedisu Kaymakamı Oğuzhan OCAK olmak üzere Yedisu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına, Medya Arıkan ve Arkadaşlarına, Avrupa Yetim-Der'e, Yasemin Dalkılıç'a, Mehmet Arda ve arkadaşlarına, Aysel Güven ve arkadaşlarına, Ahmet Kıtay ve arkadaşlarına ve ismini zikretmediğimiz diğer tüm gizli kahramanlara katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz. Rabbim hepsinden ve hepimizden razı olsun. Amin” denildi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_64658)
21 Kasım 2020 Cumartesi 17:04
Teşekkür ederiz
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_64643)
20 Kasım 2020 Cuma 22:53
Maşallah Allah iyiliklerini daim etsin çorbaya tuz katma kanallarınızı biraz daha yerelleştirirseniz çok makbule geçer
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın