Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
01 Aralık 2021 Çarşamba
8 °C Yağmur

'YA ELEKTRİK VARSA' ENDİŞESİ!

İnalı Mahallesi'nde ucu açık duran elektrik kabloları mahalleliyi tedirgin ediyor.

23 EKİM 2015 CUMA 12:47
0
1948
0
AA aa
‘YA ELEKTRİK VARSA’ ENDİŞESİ!

İnalı Mahallesi Şenlik Sokak’ta bulunan kaldırımlarda elektrik direklerine bağlanması için ucu açık bırakılan elektrik kabloları vatandaşları rahatsız ediyor. Yaklaşık 1 aydır kimsenin gelip müdahale etmediğini belirten vatandaşlar, yetkililerin duruma müdahale etmesini istedi.

Bölgede bulunan apartmanlarda oturan vatandaşlar, tehlikeden dolayı elektriğin var olup olmadığını kontrol edemediklerini belirtti. Özellikle okul çıkışlarında ve mesai bitiminde yoldan geçen insanların kaldırımdan korkup yola indiklerini belirten vatandaşlar, ucu açık kabloların kaldırılması için çağrıda bulundular.

Kabloların güvenli hale getirilmesini isteyen vatandaşlar, “O bölgede 6 blok var. Daha önce yetkililere bilgi verildi ancak herhangi bir çalışma yapılmadı. Sadece üstünü poşet ile bağlayıp toprak atıp gittiler. Zamanla o toprak aşındı ve kablolar yine ortaya çıktı. Durumun düzeltilmesini istiyoruz. Elektrik direği yapılacaksa yapılsın, yapılmayacaksa daha güvenlik hale getirilsin” şeklinde konuştular. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
30.11.2021
16:27
Salgın uyarısı! Hastaneler dolup taşıyor
Salgın uyarısı! Hastaneler dolup taşıyor
Bingöl'de son 1 aydır üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle sağlık kuruluşlarına başvuran hasta sayısındaki artış dikkat çekerken, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Doktor Azize Sezin Şeyhanoğlu, grip hastalığı konusunda önemli uyarılarda bulundu.
30.11.2021
16:26
`Güçlü büyüme devam ediyor`
'Güçlü büyüme devam ediyor'
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz: 'Pandemi kısıtları sonrası ekonomik toparlanma ve güçlü büyüme devam ediyor.'
30.11.2021
16:25
`Medya kuruluşları kapanmanın eşiğinde`
'Medya kuruluşları kapanmanın eşiğinde'
Koronavirüs salgını, döviz krizi, enerji ve akaryakıt fiyatlarındaki artış gibi birbiri ardına yaşanan krizler, medya kuruluşlarını kapanmanın eşiğine getirdi.
30.11.2021
16:24
Akbulut, sporculara malzeme desteğinde bulundu
Akbulut, sporculara malzeme desteğinde bulundu
Bingöl Kayak Kulübü Başkanı Bayram Anşin, Malatya'da görev alan hemşerimiz Prof. Dr. Ahmet Sami Akbulut, kayakçılara malzeme desteğinde bulunduğunu söyledi.
30.11.2021
16:23
`İslam, gücünü siyasetten değil ahlaktan alır`
'İslam, gücünü siyasetten değil ahlaktan alır'
Özgür-Der Bingöl Şubesinin gerçekleştirdiği aylık seminerler dizisinin ikincisinde Eğitimci-Yazar Mehmet Mahsum Yokuş'un sunumuyla 'İslami Bilginin Eyleme Dönüştürülmesinde Geleneksel ve Modern Zaaflar' konulu seminer gerçekleştirildi.
30.11.2021
16:22
Yedisu`da `Doğa Kardeşliği` Etkinlikleri
Yedisu'da 'Doğa Kardeşliği' Etkinlikleri
'2021 Bingöl Kardeşlik Yılı Projesi' etkinlikleri kapsamında Yedisu'da fidan dikimi ve çevre temizliği yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın