KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
27 Şubat 2024 Salı
7 °C Güneşli

Yedisu Hükümet Konağı yapım ihalesine çıkılıyor

Kaymakam Başar; 'İsteğimiz ve gayretimiz Yedisu'ya yakışır önemli kamu yatırımlarının hayata geçirilmesi ve vatandaşımıza en iyi hizmetin verildiği mekânların ilçemize kazandırılmasıdır.'

Yedisu Hükümet Konağı yapım ihalesine çıkılıyor
31 EKİM 2023 SALI 16:29
13
924
1
AA aa

Bingöl İli Yedisu İlçesi Hükümet Konağı Yapım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek. Bingöl İl Özel İdaresi tarafından 24 Kasım 2023 günü saat 10:00'da gerçekleştirilecek ihalede tekliflerin, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilmesi gerekecek.

Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacağı belirtilen ihale ilanında, işin süresi “Yer tesliminden itibaren 600 (AltıYüz) takvim günü” olarak belirtildi.

İşin niteliği ve türü “İnşat, Mekanik, Elektrik, Çevre Düzenlemesi, Alt Yapı ve Zırhlı Bekçi Kulübesi (Toplam İnşaat Alanı 2.032,72 M2)” olarak özetlenirken, ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabileceği kaydedildi.

KAMU HİZMETLERİ TEK MERKEZDEN YÜRÜTÜLECEK

İlçede resmî kurumların hizmetlerinin tek adresten yürütülmesi amacıyla, tarihi dokuya uygun olarak yeni hükümet konağı inşa etmeyi hedeflediklerini aktaran Yedisu Kaymakamı Furkan Başar; “İlçemize değer katacağına inandığımız bu önemli yatırımı Yedisu'ya kazandıracak olmaktan son derece mutluyuz. İsteğimiz ve gayretimiz Yedisu'ya yakışır, önemli kamu yatırımlarının hayata geçirilmesi ve vatandaşımıza en iyi hizmetin verildiği mekânların ilçemize kazandırılmasıdır. Hükümet Konağı binamızın şimdiden Yedisu ilçemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyor, emeği ve desteği olan herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_104948)
31 Ekim 2023 Salı 16:37
Kim tş üstüne taş koyuyırsa Allah razı olsun
27.02.2024
15:34
Genç Muratspor`dan flaş karar;
Genç Muratspor'dan flaş karar; 'Ligden çekiliyoruz'
Verilen destek sözlerinin yerine getirilmemesi üzerine ligden çekilme kararı alan Yeni Genç Muratspor; 'Kulüp gelir gider tablosunu da Bingöl'ün ve Genç'in birçok noktasına asacağız. Kamuoyu tüm gerçekleri bilecek!'
27.02.2024
14:12
Vali Usta:
Vali Usta: 'Mafyavari yapılanmalara müsaade etmeyeceğiz'
Bingöl'de farklı tarihlerde meydana gelen ve birbirleriyle bağlantılı olduğu düşünülen silahlı saldırılara ilişkin açıklama yapan Vali Ahmet Hamdi Usta, 650 saatlik kamera görüntüsünün incelendiğini belirtti. Vali Usta, '12 şüpheli şahıs hakkında işlem başlatılmıştır. Soruşturma çok yönlü devam etmektedir. Bingöl Valiliği olarak ilimizde bu şekilde organize suç örgütü niteliği taşıyan mafyavari yapılanmalara kesinlikle müsaade etmeyeceğimizi kararlılıkla ifade ediyoruz' dedi.
27.02.2024
01:08
Bakan Işıkhan`dan kademeli emeklilik açıklaması!
Bakan Işıkhan'dan kademeli emeklilik açıklaması!
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, milyonlarca çalışanın merakla beklediği staj ve kademeli emeklilik hakkında herhangi bir çalışmalarının olmadığını söyledi. Bakan Işıkhan yaptığı açıklamada, 'Gündemimizde yok' dedi.
27.02.2024
00:42
TOKİ Bingöl`de 800 konut inşa edecek
TOKİ Bingöl'de 800 konut inşa edecek
İhale tarihi ve yapılacak alan açıklandı. İtiraz ve olası bir aksilik bulunmaması durumunda ihale tarihinden yaklaşık 40 gün sonra yer teslimi yapılıp inşaata başlanacak.
26.02.2024
23:11
Kavşak ışıklandırma çalışmaları başlıyor
Kavşak ışıklandırma çalışmaları başlıyor
Bingöl merkez Düzağaç Kavşağı'ndaki ışıklandırma çalışmalarının başlayacağını belirten Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü yetkilileri, dün akşam yaşanan kazayla ilgili de net konuştular; 'Projeden veya uygulamadan kaynaklı bir kusur yok'
26.02.2024
17:28
Bingöl`de 10 kilo esrar ele geçirildi
Bingöl'de 10 kilo esrar ele geçirildi
Bingöl'de Jandarma ve emniyet ekiplerince Genç İlçesi'nde yapılan iki ayrı çalışmada 10 kilo esrar maddesi ele geçirildi, 2 kişi gözaltına alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın