Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
22 Ocak 2022 Cumartesi
-7 °C Bulutlu

Yedisu'da 'Doğa Kardeşliği' Etkinlikleri

'2021 Bingöl Kardeşlik Yılı Projesi' etkinlikleri kapsamında Yedisu'da fidan dikimi ve çevre temizliği yapıldı.

30 KASIM 2021 SALI 16:22
2
411
0
AA aa
Yedisu`da `Doğa Kardeşliği` Etkinlikleri

‘2021 Bingöl Kardeşlik Yılı Projesi' etkinlikleri devam ediyor. Projede Kasım ayında ‘Doğa Kardeşliği' teması yer alıyor. Bu kapsamda Yedisu'da fidan dikimi ve çevre temizliği yapıldı. Yedisu İlçe Kaymakamı Mehmet Kaya ve ilçedeki görevli jandarma, öğretmen ve ilçede öğrenim gören öğrenciler muhtelif alanlarda çevre temizliği yaptı. Etkinlikler kapsamında yarıca ilçe sakinlerinin katılımıyla ilçede fidan dikimi gerçekleştirildi.  Etkinliklerle ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“2021 Bingöl Kardeşlik Yılı Projesi "Doğa Kardeşliği" teması kapsamında ilçemiz kaymakamı Mehmet KAYA başkanlığında kurum müdürleri, jandarma personeli, öğretmen ve öğrenciler tarafından ilçemizde muhtelif yerlerin temizliği yapılmıştır.”

“2021 Bingöl Kardeşlik Yılı Projesi Kasım ayının konusu olan " Doğa Kardeşliği" teması kapsamında ilçemizin çeşitli yerlerine vatandaşlarımız tarafından fidan dikimi gerçekleştirildi.”

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın