Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
20 Ocak 2020 Pazartesi
°C

Yumaklı köyünde bakım devam ediyor

Kaliteli ve sürdürülebilir elektrik dağıtım hizmeti vermek amacıyla Fırat EDAŞ, Yumaklı Köyü'nde bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

14 OCAK 2020 SALI 16:48
2
315
0
AA aa
Yumaklı köyünde bakım devam ediyor

Fırat EDAŞ, çeşitli nedenlerden dolayı ekonomik ömrü tükenmek üzere olan, tedarik sürekliliği ve kalitesini etkileyen şebekelerin verimli hale getirilmesi amacıyla Bingöl'de bakım onarım faaliyetlerini eksiksiz yürütüyor.

Yumaklı bölgesini besleyen 58 km'lik hattın tamamında bakım onarım çalışmalarına devam eden Fırat EDAŞ Bingöl İl Müdürlüğü ekipleri, hat üzerinde yer alan trafo ve pano bakımlarını, kabinlerin tadilatlarını ve direk, iletken izolatörlerini yenilemesinin yanı sıra dış unsurlara karşı gerekli izolasyon çalışmalarını gerçekleştiriyor. Ekipler, çalışma kapsamında sokak aydınlatma çalışmalarını da aynı paralelde sürdürüyor.

Yumaklı Köyü'nde gerçekleştirilen bakım onarım çalışmalarına ek olarak; devam eden çalışmalarla birlikte Bingöl'de elektrik tedarikinin sürekliliği ve kalitesinin en üst seviyeye çıkarılması hedefleniyor.

Faaliyetlerine, müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılama noktasında yön veren ve kaliteli enerjiyi kesintisiz sunma gayreti içerisinde olan Fırat EDAŞ, çalışmaların devam edeceğini belirtti.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın