KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Haziran 2024 Cuma
°C

Zikte Sürkap'ta Atan dönemi

Yeni Başkan Fırat Atan; 'Paydaş derneklerimiz ve bölge insanımızın maddi ve manevi destekleriyle çok daha farklı ve dinamik bir sivil inisiyatif olarak faaliyet göstereceğiz.'

Zikte Sürkap`ta Atan dönemi
12 KASIM 2023 PAZAR 23:58
7
2049
4
AA aa

Bingöl'de 2 Şubat 2020 tarihinde kurulan, bünyesinde 7 dernek ve 1 kooperatif barındıran Zikte Bölgesi Sürdürülebilir Kalkınma Platformu (Zikte SÜRKAP) yönetimi yeniden şekillendi. Kurucu başkan olarak görev alan Prof. Dr. Alaaddin Yüksel'in görev süresinin dolması ve akademik çalışmalarının yoğunluğu gerekçesiyle yeniden görev almama yönündeki irade beyanı sonrasında yönetim kurulunda yeniden yapılanmaya gidildi.

Yeni yönetim kurulu başkanı olarak Bingöl Üniversitesi'nde Fakülte Sekreteri olarak görev yapan Fırat Atan seçildi. Oluşturulan genç ve dinamik ekibiyle birlikte ilk toplantısını gerçekleştiren Başkan Atan, “Önceki yönetim kurulu başkanımız Sayın Prof. Dr. Alaaddin Yüksel hocamız başta olmak üzere bu süreçte emeğini, alın terini ve gönlünü koyan herkese içten teşekkür ederiz” dedi.

“Daha dinamik bir sivil inisiyatif” vurgusu

Yeni yönetim kurulu toplantısında geleceğe dair hedef ve planlamalarından bahseden Atan, bundan sonraki süreçte kucaklayıcılığı daha da pekiştireceklerini, istişare ve yenilik odaklı bir yaklaşımla çalışmalara kaldıkları yerden devam edeceklerini belirtti.

Atan; “Paydaş derneklerimiz ve bölge insanımızın maddi ve manevi destekleriyle çok daha farklı ve dinamik bir sivil inisiyatif olarak faaliyet göstereceğiz. Süreç içerisinde tüm paydaşlarımızın ve insan kaynaklarımızın bu oluşuma entegrasyonunu sağlayarak toplumsal ve insani hafızamızı diri tutacağız. Kültürel ve sosyal kodlarımıza sahip çıkmak ve ilimize katma değer sunan bir bilinç inşa etmek en büyük gayemiz olacaktır. Bu vesileyle görev ve inisiyatif alan tüm arkadaşlarımı kutlar yeni görevlerinin hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu.

Program, yeni yönetim kurulu üyelerinin tanışması ve görev dağılımı yapılmasının ardından sona erdi.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_105465)
13 Kasım 2023 Pazartesi 23:31
21.yüzyılda hala bölgecilik hala ayrımcılıkta gösterişle yol giden bu toplum asla iflaf olmaz bence..Önemli olan ümmetçilik..aBu kafa ile bu memleket bi yerlere asla varamaz..
Misafir Kullanıcı (@Misafir_105461)
13 Kasım 2023 Pazartesi 21:58
Bu adam anlaşılan protokolden nasiplenmemiş , Açıklama yemek sofrasında poz vermekle olmaz efendi, Gazze'de ki çocukların ölümüne , Gazze'de ki bacılarımızın ölümüne saygı münasebetiyle bunu yapmayın....Adam haklı ilk defa böyle bir sofra başında olunca ....Basın sözünü değiş bence , Kemal Kılıçdaroğlu nün düştüğün duruma düşersiniz ...
Misafir Kullanıcı (@Misafir_105424)
13 Kasım 2023 Pazartesi 07:37
Önce insani eğitim den başlayalım.
Misafir Kullanıcı (@Misafir_105422)
13 Kasım 2023 Pazartesi 07:33
Allah CC hayırlı eylesin. Hayırlı hizmetler nasip EYLESİN.Fakat bu bol İSRAFLI kahvaltı niye. Keşke bu İSRAFLI hallerden uzak dursaydık.
Sadece sizde değil . Her fikri toplantı , Siyasi toplantı, Dernek toplantısı, Kurumsal toplantılar İSRAF HAD SAFHADA .
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın