Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
19 Şubat 2018 Pazartesi
12 °C Açık

'EĞİTİM VE GENÇLİK MERKEZİ' AÇILDI

Bingöl insani yardım derneği (ihh) tarafından hazırlanan eğitim ve gençlik merkezi projesi kapsamında kurulan gençlik merkezinin açılışı yapıldı.

12 EKİM 2017 PERŞEMBE 04:37
0
785
0
AA aa
 ‘EĞİTİM VE GENÇLİK MERKEZİ` AÇILDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle Bingöl İHH tarafından kurulan Eğitim ve Gençlik Merkezi, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

İHH Bingöl İl Başkanı Muhittin Gilli, açılışta yaptığı konuşmada, gençleri sosyal aktivitelere yönlendirmeyi amaç edindiklerini söyledi.

Gençlerin boş zamanlarını değerlendirecek nezih ortam oluşturduklarını ifade eden Gilli, şöyle konuştu: “DAP kapsamında Bingöl dâhil 11 ile yapılan bir projedir. Spor aktiviteleri için gelen spor malzemeleri ile hedefimiz yaklaşık 200 gencimize eğitim vermektir. Bu eğitim merkezimizin içinde Kur’an-ı Kerim, Osmanlıca, Arapça, İngilizce gibi dillerin eğitiminin yanı sıra zekâ oyunları da merkezimizin içinde olacaktır.”

Açılışa, Bingöl Belediye Başkanı V. Halim Sugü, diğer kurum yöneticileri ile bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın