Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
19 Mart 2018 Pazartesi
10.9 °C Açık

Işkur 40 kişiyi istihdam edecek

Bingöl çalışma ve iş kurumu, toplum yararına programı kapsamında milli eğitim müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 40 kişinin istihdam edileceğini açıkladı.

13 EKİM 2017 CUMA 03:37
0
605
0
AA aa
Işkur 40 kişiyi istihdam edecek

Bingöl İŞKUR Müdürlüğü, Milli Eğitim bünyesinde çalıştırılmak üzere Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında 40 kişinin, il merkezi ve 3 ilçede istihdam edileceğini açıkladı.

Yapılan açıklamada, Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 25, Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 5, Genç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 5 ve Karlıova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 5 kişi olmak kaydıyla toplamda 40 kişinin istihdam edileceği, başvuru tarihlerinin 16 Ekim’de başlayıp, 20 Ekim’de sona ereceği belirtildi.

Açıklamada ayrıca, programa alınacak olanların 6 Kasım 2017’de iş başı yapacağı, 30 Haziran 2018’de ise programın biteceği kaydedildi.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın