Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Ocak 2018 Pazar
-0.7 °C Çok Bulutlu

Kadınlara gassallık eğitimi verilecek

Solhan ilçesi'nde kadın cenazelerinin yıkanması için kadınlara yönelik gassallık kursunun başvuruların tamamlanmasının ardından açılacağı öğrenildi.

14 KASIM 2017 SALI 22:07
0
445
0
AA aa
Kadınlara gassallık eğitimi verilecek

Solhan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, Cenaze Hizmetleri Kursu açmayı planladıkların bildirdi.  İlçede kadın cenazelerinde gassal ihtiyacı üzerine açılacak kurs için 12 başvurunun tamamlanması ile kursun açılabileceği öğrenildi.

Solhan’da son zamanlarda özellikle kadınların cenaze hizmetlerini yerine getirebilecek bilinçte bayanların oldukça azalması ve son dönemlerde kadınların cenazelerini yıkayacak birinin bulunmayacak duruma gelmesi üzerine, ihtiyaç duyulan kursa katılmak isteyenlerin ilçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’ne kimlik fotokopileri ile başvurmaları gerektiği belirtildi.

32 saat olarak planlanan ve İlçe Müftülüğü Hizmet Binası’nda verilmesi öngörülen kurs için en az 12 başvurunun olması gerektiği ve başvuruların tamamlanması ile kursun açılacağı öğrenildi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın