Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Ocak 2018 Pazar
-0.5 °C Çok Bulutlu

'SÜT HİJYENİ' KURSU VERİLECEK

Işkur bingöl il müdürlüğü, bingöl tarım il müdürlüğü ve genç halk eğitim merkezi'nin ortaklaşa düzenlenecek kursla genç'te 4 günlük 'süt hijyeni' eğitimi verilecek.

13 KASIM 2017 PAZARTESİ 00:30
0
347
0
AA aa
 ‘SÜT HİJYENİ` KURSU VERİLECEK

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı İŞKUR’la yaptıkları protokolle “Süt Hijyeni” eğitimi kapsamında Genç’te 50 kişilik kursiyere 4 günlük kurs verilecek.

Süt Hijyeninin devamlı korunması, sağlıklı bir süt hijyeni, yani gıdaya giden tüm maddelerin olumsuz etkilerden tamamen korunması ve insana kaliteli sütün sunulması amacıyla İŞKUR Bingöl İl Müdürlüğü, Bingöl Tarım İl Müdürlüğü ve Genç Halk Eğitim Merkezi’nin yaptıkları ortak protokolle Genç’te 50 kişilik kursiyere Süt Hijyeni kursu verecek. 27-30 Kasım tarihleri arası 4 gün sürecek kursa ayrıca, adaylara İŞKUR’dan günlük 20 Lirada ücret ödenecek. Kurs sonunda, yapılan sınavda başarılı olan kursiyerlere Halk Eğitim Merkezi tarafından ‘Kurs Bitirme Belgesi’ verileceği belirtildi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın