Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
20 Ağustos 2019 Salı
°C

Sizleri Koruyan Güçlü Bir Devletiniz Var

Bingöl Valisi Kadir Ekinci, 'Bizler sizlerle birlikte büyük bir aileyiz. Ve unutmayın ki daima arkanızda sizleri koruyup kollayan güçlü bir devletiniz var. İnşallah her zaman ve her fırsatta, her türlü ihtiyacınızda sizlerle olacağız' dedi.

21 MAYIS 2019 SALI 17:31
0
657
0
AA aa
Sizleri Koruyan Güçlü Bir Devletiniz Var

Bingöl Valisi Kadir Ekinci,  Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla iftar programında bir araya geldi.  İftar programı öncesinde Vali Ekinci, çocukların masalarını tek tek dolaşıp çocuklarla Ramazan ayı ve eğitim hayatları üzerine sohbet edip, sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Daha sonra burada bir konuşma yapan Vali Ekinci, “ Sizler devletimizin ve milletimizin emanetlerisiniz. Tüm imkânlarımızla sizlere daha rahat ve huzurlu bir gelecek yaratmanın ve sizleri topluma faydalı fertler kılmanın gayreti içindeyiz. Bizim de sizlerden isteğimiz öncelikle kurumda birlikte olduğunuz idareci, öğretmen ve arkadaşlarınızla bir aile olmanız ve kardeşlik hukuku geliştirmenizdir. Bunun yanında, geleceğinizi belirleme konusunda bir hedefinizin olması ve bu hedefe ulaşmak için eğitiminize önem vermenizi istiyoruz. Farklı okumalar yaparak ve farklı konularda eğitimler alarak bilgi ve görgünüzü arttırmanızı, yeteneklerinizi geliştirmenizi bekliyoruz. Çünkü yarının Türkiye'si siz sevgili çocuklarımızla kurulacaktır. Ne kadar birikimli, donanımlı, kültürlü ve yetenekli gencimiz olursa geleceğimiz de o kadar aydınlık ve berrak olacaktır. Sizlerin en iyi şekilde, topluma faydalı insanlar olarak yetiştirilmeniz ve eğitimlerinizi tamamlayarak kurumlarımızdan ayrılmanız en büyük dileğimizdir. İnşallah sizler de gayret göstererek, milletimizin ve devletimizin size sağladığı bu güzel imkânları en iyi şekilde değerlendirerek hayata atılacaksınız, memleketimize, milletimize, ailelerinize hayırlı insanlar olacaksınız. Gayemiz budur. Sizlere çok değer veriyoruz. Sizler de bu değerin karşılığını milleti ve maneviyatı ile barışık iyi birer insan, iyi meslekler edinmiş nitelikli kişiler olarak verirseniz bundan memnuniyet duyacağız. Bizler sizlerle birlikte büyük bir aileyiz. Ve unutmayın ki daima arkanızda sizleri koruyup kollayan güçlü bir devletiniz var. İnşallah her zaman ve her fırsatta, her türlü ihtiyacınızda sizlerle olacağız. Çünkü Sizin yüzünüzdeki tebessüm ve mutluluk, sizin gözlerinizdeki umut parıltısı bizler için en büyük mükâfattır, en büyük sevinç kaynağıdır. Bugün sofralarımız sizlerle şenlendi. Yaşadığımız bu güzel kareler tüm Bingöl'e ve ülkemize yayılsın inşallah. Bizleri aynı sofrada buluşturan kardeşlik duygularımız daim olsun inşallah” diye konuştu.

Program yapılan duaların ardından kurum bahçesinde çocuklar için düzenlenen farklı eğlence etkinlikleri ile sona erdi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın