KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
31 Mayıs 2024 Cuma
°C

2023'te 3 bin 500 gence ulaştılar

Bingöl'ün Solhan ilçesindeki gençlik merkezi, 2023 yılı içerisinde sanatsal, sportif ve kültürel faaliyetlerle yaklaşık 3 bin 500 kişiye eğitimler vererek bireysel gelişimlerine destek oldu.

2023`te 3 bin 500 gence ulaştılar
21 OCAK 2024 PAZAR 18:26
2
1075
0
AA aa

Bingöl'ün Solhan ilçesinde İl Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı olan Gençlik Merkezi, ilçe genelindeki gençlerin uğrak noktası haline geldi. Sportif, sanatsal, kültürel ve bireysel olarak çeşitli faaliyetlerle gençlere hizmet sunan merkez, 2023 yılında 500'e aşkın faaliyet gerçekleştirdi.

Yine 2023 yılı içerisinde bu faaliyetlerle yaklaşık 3 bin 500 gence ulaşan ve bireysel gelişimlerine katkı sunan gençlik merkezi, eğitimlere kaldıkları yerden devam ediyor.

Amaçlarının gençleri hem kötü alışkanlıklardan uzak tutmak hem de boş zamanlarını iyi değerlendirmelerini sağlamak olduğunu belirten Gençlik Hizmetlerinde görevli Ramazan Kızılırmak, “İlçemizde cazibe merkezine haline gelen gençlik merkezimiz sportif, sanatsal ve kültürel faaliyetleriyle gençlerin uğrak noktası haline geldi. Gençlerin, boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için ilçe genelinde 2023 yılı içerisinde 500'ü aşkın faaliyet gerçekleştirdik. Bir yılda toplam 3 bin 500 gence ulaşılarak gençlerin eğitim ve sportif gelişimine katkı sağladık. Ücretsiz olarak sunulan dil kursları, yüzme, voleybol, masa tenisi, atletizm, sanat ve bilim gibi çeşitli eğitimlerle gençlerin çok yönlü gelişimine imkân tanımaktayız. Buradaki diğer bir amacımız, çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutarak bireysel gelişimlerine katkı sağlamaktır” dedi. İHA

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
30.05.2024
23:54
Bingöl`de 2 Bin kişiye istihdam sağlayacak fabrika faaliyete geçiyor
Bingöl'de 2 Bin kişiye istihdam sağlayacak fabrika faaliyete geçiyor
Bingöl Organize Sanayi Bölgesindeki yatırım hazırlıklarını yerinde inceleyen Vali Usta; 'Bingöl'ümüze hayırlı olsun' dedi.
30.05.2024
23:53
Bingöl Devlet Hastanesi`nde o poliklinikte hizmet yeniden başladı
Bingöl Devlet Hastanesi'nde o poliklinikte hizmet yeniden başladı
Bingöl Devlet Hastanesi'nde, doktor olmadığı için kapalı bulunan Plastik Cerrahi Servisi, Uzm. Dr. Salih Sürün'ün göreve başlamasıyla yeniden aktifleştirildi.
30.05.2024
23:52
İşten çıkarıldı, mahkeme kararıyla döndü!
İşten çıkarıldı, mahkeme kararıyla döndü!
KOSGEB Bingöl Müdürlüğü'nde çalışırken işten çıkarılan işçi, 'haksız yere' işine son verildiği gerekçesiyle açtığı davayı kazandı! Mahkeme kararının memnuniyet verici olduğunu belirten işçi, 'Şahsıma atılan iftira ve hukuksuzluğa karşı verdiğim hukuk mücadelesini kazandım. Adalet yerini buldu' dedi.
30.05.2024
23:51
Tencereler Gazze için kaynadı, halk ilgisiz kalmadı
Tencereler Gazze için kaynadı, halk ilgisiz kalmadı
Bingöl'ün Genç ilçesinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları koordinesinde, geliri Gazze'ye gönderilmek üzere yardım etkinliği düzenlendi.
30.05.2024
23:50
Kaymakam Güzel, talepleri yerinde dinledi
Kaymakam Güzel, talepleri yerinde dinledi
Bingöl'ün Genç ilçesi Kaymakamı Muhammet Güzel, 4 köyü gezerek vatandaşların taleplerini dinledi.
30.05.2024
13:24
Sağlıkta `yıllık reçete dönemi` başlıyor!
Sağlıkta 'yıllık reçete dönemi' başlıyor!
Raporlu ilaç kullananlarla ilgili yeni düzenleme geliyor. Sağlık Bakanlığı'nın üzerinde çalıştığı düzenlemeye göre aile hekimlerine artık raporlu ilaç yazabilme yetkisi verilecek. Böylelikle raporlu olarak düzenli şekilde ilaç alanların hastaneye gitmesine gerek kalmayacak. Söz konusu uygulama ile yıllık reçete dönemi de başlayacak. Hastalar 3 ayda bir sadece eczaneye gidip ilacını alabilecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın