KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
21 Haziran 2024 Cuma
°C

Açıköğretim kayıtları 21 şubat'ta başlayacak

Açıköğretim Lisesi 2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem yeni kayıtları, 21 Şubat - 04 Mart 2011 tarihleri arasında yapılacak.

Açıköğretim kayıtları 21 şubat`ta başlayacak
21 ŞUBAT 2011 PAZARTESİ 08:11
0
1957
0
AA aa

Yapılan çalışmalarla birlikte açık ilköğretim, açık öğretim, mesleki açık öğretim liselerine kayıt ve kayıt yenileme işlemleri, ilk ve orta dereceli okullar ile meslek liselerinde yapılacak.

Daha önce 07-18 Şubat 2011 tarihleri arasında yapılacağı duyurulan 2010-2011 eğitim öğretim yılı II. dönem yeni kayıtları, 21 Şubat - 04 Mart 2011 tarihleri arasında yapılacak.
 
Yeni kayıt işlemleri il ve ilçelerde bulunan Milli Eğitim Müdürlüklerince belirlenen, lise veya Anadolu Liseleri tarafından yapılacak ve Halk Eğitim Merkezleri yeni kayıt almayacaklar; ancak halen Açık Öğretim Lisesi'nde kayıtlı bulunan öğrencilerin kayıt yenileme işlemleri yapılmaya devam edecek.
 
Halk Eğitim Merkezi Müdürlükleri 1. dönemden kalan Açık Öğretim Lisesi kayıt dosyalarını yeni kayıt başvurularını alarak okullara teslim edecekler. Yeni kayıt yapacak okullara ayrıca kayıt dosyası gönderilecektir.
 
Açıköğretim Lisesi iş ve işlemlerini yürütecek okullar şöyle:
Atatürk Lisesi, Rekabet Kurumu Lisesi, Genç Lisesi, Karlıova Lisesi, Solhan Lisesi, Kiğı Fuat Dağıstanlı Lisesi, Adaklı Lisesi, Yedisu Lisesi, Yayladere Lisesi, ilgili meslek liseleri ve çeşitli ilköğretim okulları.
 
Açıköğretim Lisesi, Bingöl ve ilçelerindeki öğrenci durumu şöyle: 
 
 
YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın