Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
05 Aralık 2019 Perşembe
°C

Bazencir'den Güler'e Cevap: Halt Etmiş

Geçtiğimiz gün basın açıklaması yaparak Kürtlerin hiçbir örgüt tekelinde olmadığını söyleyen, sosyalistlerin kendilerini din karşıtlığı üzerinden var ettiğini iddia eden Ak Parti Bingöl İl Başkanı Hanefi Güler'e cevap Chp İl Başkanı Ahmet Bazencir'den geldi. Bazencir; 'AKP Bingöl İl Başkanı Hanefi Güler gazetelere verdiği demeçlerde dinimizi kendine maske ederek CHP'lileri solcuları dinsizlikle suçlamış. Açıkça söylüyorum halt etmiş' dedi.

08 AĞUSTOS 2019 PERŞEMBE 20:20
18
2688
8
AA aa
Bazencir`den Güler`e Cevap: Halt Etmiş

Kimin ne kadar dindar olduğunu, Allah'ın kelamına kimin uyduğunu ancak Allah bilir diyen Bazencir, “AKP Bingöl il Başkanı Hanefi Güler gazetelere verdiği demeçlerde dinimizi kendine maske ederek CHP'lileri, solcuları dinsizlikle suçlamış. Açıkça söylüyorum halt etmiş. Yüce dinimizin değerleri Müslümanların ortak vicdanıdır. Kimin ne kadar dindar olduğunu Allah'ın kelamına kimin uyduğunu ancak yüce Allah bilir.

Ülkeyi soymakla, meşgul AKP iktidarının marifetleri ortada iken. Hanefi Güler'in yıllardan beri yaptıkları türban edebiyatı, din bezirgânlığı üzerinden halkı artık kandıramayacakları son İstanbul seçimi ile anlaşılmıştır. İslam dini, hırsızlığı, faizi, tefeciliği açıkça yasaklamışken toplumun Bingöl'ün içinde bulunduğu değerler ortada iken boyundan büyük laflara artık kimse inanmıyor” ifadelerini kullandı.

“Önce yaptıkları talanın hesabını versinler”

Yapılan yollar için fazla ödeme yapıldığını iddia eden Bazencir, “İki yıl önce ihalesi 264 milyona yapılan Sancak yolunu 100 milyona yapıyorlar dedim kimseden ses çıkmadı. AKP'liler önce yaptıkları talanın hesabın versinler ondan sonra dini değerlerden konuşsunlar.

1- Sancak yolu bir soygundur.

2- Palu, Genç, Muş demiryolu bir soygundur.

3 -Selvi yolu bir soygundur.

3- Kiğı, Yedisu yolu bir soygundur.

Kimse yanlış anlamasın. Bu yolların hizmetlerin yapılmasına karşı değilim yapılan haksız, fazla ödemelere karşıyım. Günü geldiğinde bu hak edişlerin tekrar tekrar incelenerek adaletin tecelli edeceğine olan inancım tamdır. Hanefi Güler kendini mümin, solcuları münafık ilan etmiş. Allah her zaman, her yerde doğruların yanındadır. Dünyada ideoloji dönemleri bitiyor. Bundan dolayı solcular, sosyalistler, kapitalistler, gerçek dindarlar İstanbul'da İmamoğlu, Ankara'da Mansur Yavaş üzerinde birleştiler. Esas olan solcu, sağcı olmak değil, dürüst, güvenilir adam olmaktır” şeklinde konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_48587)
09 Ağustos 2019 Cuma 17:05
Ahmet bazancir servi yolunda daha önce gittimi ki şimdi soygun diyor kendi hükümeti yapsaydı 500 metre olaydı
Beğendim (3) Beğenmedim (8)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_48634)
10 Ağustos 2019 Cumartesi 16:24
@Misafir Kullanıcı beyefendi resmi kurumların tüm onarım ihalelerini siz bazencirler almıyormu bütün ködes işlerini siz alıyorsunuz
Beğendim (0) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_48586)
09 Ağustos 2019 Cuma 16:46
Hanefiyi biz ak partililer olarak kale almıyoruz dinle ilgili sözlerinin tekini yaşıyorsa ben şerefimden şüphe ederim. Sizde kale almayın. Partimizi sembolik olarak temsil ediyor abbas yolcu.
Beğendim (8) Beğenmedim (3)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_48580)
09 Ağustos 2019 Cuma 15:24
güler çok iyi ama sanki cemaaçilere daha pozitif davranıyor
Beğendim (2) Beğenmedim (3)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_48568)
09 Ağustos 2019 Cuma 13:00
Cok güzel bir söz var baskanim; afrika buyuk düsünürü soyle denis misyonerler bizi din ile uyutular yillar sonra uyandigimiz da incir biz de malimiz mülkümüz avrupa lilar da.simdi de mevcut iktidar yüce dinimizi sahiplenio sanki biz dinsizmisiz gibi halki uyutuyotlar..mali sasiz sadesiz gotursunler ki goturuyorlar o konuda adamlar isi biliyor diyecek birsey yoktur.allah kerimdir din i siyasete alet edene lanet olsun.
Beğendim (9) Beğenmedim (1)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_48555)
09 Ağustos 2019 Cuma 08:49
Imamoğlu ve yavaşin dürst olduğunu söylüyor: )))
Beğendim (3) Beğenmedim (3)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_48588)
09 Ağustos 2019 Cuma 17:55
@Misafir Kullanıcı bir tek dürüsüt sizsizniz demi bu ülkede...mansur başkan sizin 1 kat trilyona yaptıgınız ihaleyi kaça yapmış bi araştır.ve mansur başkan 3 ayda 186 trilyon tasarruf sagladı bi araştır.eyyy dürüst kardeşş
Beğendim (4) Beğenmedim (2)Cevapla
Şah Mat (@mis)
09 Ağustos 2019 Cuma 00:14
Ben akp ye yıllarca oy verdim ama Hanefi bey ne dediğini de bilmiyor bu dediğinde bir yerden duymuş söylüyor.
Beğendim (21) Beğenmedim (6)Cevapla
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın