KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
23 Haziran 2024 Pazar
°C

Bingöl'de üniversiteliler Gazze için 81 Bin TL'lik bağış yaptı

Bingöl Üniversitesi öğrencileri, yaptıkları kermesten elde ettikleri 81 bin 190 TL geliri Gazze'ye gönderilmesi için Bingöl Umut Kervanı Derneği'ne bağışladı.

Bingöl`de üniversiteliler Gazze için 81 Bin TL`lik bağış yaptı
28 MAYIS 2024 SALI 16:01
6
612
0
AA aa

Bingöl Üniversitesi öğrencileri, 7 Ekim'den bu yana süren Siyonist çetenin vahşeti nedeniyle şehid olan, yaralanan ve ölüme terk edilen Filistin halkına bir nebze umut olmak için maddi destekte bulundu.

Öğrenciler, düzenledikleri kermesten gelen 81 bin 190 TL'yi Filistin'e gönderilmesi için Bingöl Umut Kervanı Derneği'ne verdi.

Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Bingöl Umut Kervanı Derneği Başkanı Murat Yıldırım, Filistin için yapılan her çalışmanın değerli olduğunu vurgulayarak, özellikle maddi destekte bulunma çağrısını yineledi.

Yıldırım: “Karınca misali herkes kendine düşeni yaparsa…”

Herkesin kendi üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi gerektiğini kaydeden Yıldırım, “Bingöl Üniversitesi Gençlik Kulüplerimizin Filistinli, Gazzeli kardeşlerimiz için yapmış oldukları kermesten elde ettikleri gelirlerini Umut Kervanı'na getirerek Filistinli kardeşlerimize ulaştırmak üzere bize bıraktılar. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Yapmış oldukları bu emekten dolayı Allah razı olsun.  Bizler de inşallah en kısa sürede Gazzeli kardeşlerimize ulaştırmak üzere bu parayı göndereceğiz. Bir nebzede olsa Filistinli kardeşlerimizin dertlerine derman olacağız inşallah. Tabii buradan tüm üniversiteli ve diğer öğrenci kardeşlerimize de bir çağrımız olsun. Bu küçük bir adım olabilir fakat karınca misali herkes kendine düşeni yaparsa inşallah Gazzeli kardeşlerimiz için hem bir moral olur hem de güzel çalışmaların yapılmasına vesile olur. Allah tekrar kendilerinden razı olsun, teşekkür ederim” diye konuştu.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın