KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
30 Mayıs 2024 Perşembe
°C

Bir dönemin 'Efeleri' şimdi maçlara çıkamıyor!

Geçtiğimiz yıl voleybolda Efeler Ligi'nin tozunu attıran Solhanspor voleybol takımı, şimdi maddi imkansızlıklar nedeniyle müsabakalara çıkamıyor.

Bir dönemin `Efeleri` şimdi maçlara çıkamıyor!
20 KASIM 2022 PAZAR 15:26
4
2537
6
AA aa

Geçtiğimiz yıl voleybolda aldığı kötü sonuçların ardından Efeler liginden bir alt gruba düşen Bingöl'ün voleyboldaki tek temsilcisi Solhanspor, şu sıralar maddi imkansızlıklarla da mücadele ediyor.

Sezon başında başkanlık seçimlerini gerçekleştiren Solhanspor, yeni yönetimle de istediğini alamadı. Yeni yönetim maddi imkansızlıkların olduğunu defalarca dile getirirken, kimseden de istenilen destek gelmedi.

Müsabakaya çıkmama kararı alındı

Maddi sonuçların ardından Akkuş Belediyespor ile oynanacak müsabakaya çıkmama kararı alan Solhanspor, “Takımımız, 20.11.2022 Pazar günü evimizde oynanacak olan Akkuş Belediyespor karşılaşmasına maddi imkansızlıklar nedeniyle çıkmayacaktır” açıklamasında bulundu.

Takımın ve yönetimin bundan sonraki süreçte izleyeceği yolun ne olacağı henüz bilinmiyor. Kendi evindeki müsabakaya çıkamayacak kadar maddi sıkıntılar çeken bir takıma destek verilmemesi de bu birçok spor severin tepkisine neden oldu

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_96544)
21 Kasım 2022 Pazartesi 10:57
maça çıkmamak ne demek solhanda gençleri toplasa bile bu maça çıkılır.yönetimin hedefi külübün kapısına kilit vurmak
Misafir Kullanıcı (@Misafir_96535)
21 Kasım 2022 Pazartesi 01:43
Takım şehirimizin simgesi değilde siyasetçilerin simgesi haline gelmişti. Geçen dönem AKP yönetti takımı AKP'nin daha çok oy aldığı şehirde desteklere rağmen takım düştü. Ziya Sözenin takıma katkısı görünürde var gibiydi. Ama insanlar tarafından menfaati için takımı kullandığı söylendi. Spor ile alakası olmayan birine takımı teslim ettik. Yeni sezonda takımı alan CHP takımı yürütemedi takım bu noktaya geldi. Siyaset uğruna gözdemizi kaybettik. Takımı HDP devir alsa şaşırmayın.
Misafir Kullanıcı (@Misafir_96534)
20 Kasım 2022 Pazar 22:27
Şimdi ben tüm Bingöllü Hemşerilerime şunu söylemek istiyorum. Solhan voleybolda başarısız ve desteksiz diye yönetim seçildi ve genç kardeşimizde başkan oldu... yani destek olsun olmasın başkan olacaksan veya yönetim kuracaksanız desteğide bulacaksınız. Ha bulamadınız kendi başınızın çaresine bakacaksınız takıma sahip çıkacaksınız,boş kahramanlık yapmayacaksınız. Destek olsa gelse kücük bir çocukta yönetir. Bunu bilinde bir daha bu tür işlere girmeyin ya destek olunursa ya bir yerden bir şey gelirseyle bu işler olmaz bilin. Bingölsporda öyle ama çat pat bir şekilde başkan yürütüyor çabasıyla.
Misafir Kullanıcı (@Misafir_96532)
20 Kasım 2022 Pazar 20:33
Takımı birinci ligde iken kimler amacı için kullandıysa onlardan para isteyin. Üst lige çıkınca sırtınızı döndüklerinizden değil.
Misafir Kullanıcı (@Misafir_96531)
20 Kasım 2022 Pazar 19:49
Ziya naaptın takımı Ziyaaa
Misafir Kullanıcı (@Misafir_96530)
20 Kasım 2022 Pazar 19:38
Şehrin siyasi şehri düşünmüyor. Solhan'lı değilim, s


fakat gençlik için bu takımın ayakta durması lazım. Takıma sahip çıkılmıyorsa oyuncular ekmeklerini başka kapıda arasınlar.
30.05.2024
13:24
Sağlıkta ‘yıllık reçete dönemi` başlıyor!
Sağlıkta 'yıllık reçete dönemi' başlıyor!
Raporlu ilaç kullananlarla ilgili yeni düzenleme geliyor. Sağlık Bakanlığı'nın üzerinde çalıştığı düzenlemeye göre aile hekimlerine arık raporlu ilaç yazabilme yetkisi verilecek. Böylelikle raporlu olarak düzenli şekilde ilaç alanların hastaneye gitmesine gerek kalmayacak. Söz konusu uygulama ile yıllık reçete dönemi de başlayacak. Hastalar 3 ayda bir sadece eczaneye gidip ilacını alabilecek.
30.05.2024
13:15
Bingöl Belediyesi`nden uyarı! Yarın son gün!
Bingöl Belediyesi'nden uyarı! Yarın son gün!
Geciken taksit tutarı için ödemenin geciktiği her ay ve kesri için yüzde 4,5 gecikme zammı uygulanacak.
29.05.2024
22:51
Muharrem Yılmaz`a Fahri Doktora Belgesi
Muharrem Yılmaz'a Fahri Doktora Belgesi
Fahri Doktora Belgesi tevdi edilen Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz; 'Evvela sözünün eri, güvenilen insan olmak kaderinizi ve geleceğinizi belirlemekte çok önemlidir. İyi iz bırakanlar, kendisi marka olanlar hatırlanacak. Her zaman iyi olarak hatırlanır. Biz de buna inanarak bu yola çıktık ve markamızı kurduk, arkasında durduk' dedi.
29.05.2024
22:50
Bingöl Üniversitesi`nde `Kanlı Önlüklü` İsrail Protestosu!
Bingöl Üniversitesi'nde 'Kanlı Önlüklü' İsrail Protestosu!
Filistin'de yaşanan soykırımı kanlı önlükler giyerek protesto eden Bingöl Üniversitesi öğrencileri; 'Orada insanlığın onuru çiğnenirken biz burada onurlu bir yaşam planı yapamayız' dediler.
29.05.2024
22:47
BLUESKY AWARDS 2024
BLUESKY AWARDS 2024 'Uluslararası Havacılık Ödülleri' Başvuruları Başladı
Ödüllerin, havacılık endüstrisinin çeşitli yönlerini yansıtan farklı kategorilerde sunulacağını belirten Kışlakçı: 'Bu ödüller, havacılığın geleceğini şekillendiren olağanüstü katkıları ve yenilikleri tanımak için bir platform görevi görüyor' dedi.
29.05.2024
22:46
Bingöl Üniversitesi`nde yöresel kahvaltı imkânı
Bingöl Üniversitesi'nde yöresel kahvaltı imkânı
Bingöl Üniversitesi bünyesinde geçtiğimiz aylarda hizmete açılan Arı Ürünleri Tanıtım Ofisinde hem Bingöl balının satışları yapılıyor hem de vatandaşlara yöresel kahvaltı imkânı sunuluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın