KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
23 Haziran 2024 Pazar
°C

BLUESKY AWARDS 2024 'Uluslararası Havacılık Ödülleri' Başvuruları Başladı

Ödüllerin, havacılık endüstrisinin çeşitli yönlerini yansıtan farklı kategorilerde sunulacağını belirten Kışlakçı: 'Bu ödüller, havacılığın geleceğini şekillendiren olağanüstü katkıları ve yenilikleri tanımak için bir platform görevi görüyor' dedi.

BLUESKY AWARDS 2024
29 MAYIS 2024 ÇARŞAMBA 22:47
0
343
0
AA aa

Havacılık endüstrisindeki mükemmelliği kutlayan ve sektörün en prestijli ödüllerinden biri olan Bluesky Awards, 2024 yılı için başvuruların başladığını duyurdu. Havacılık profesyonelleri, şirketler ve kuruluşlar, olağanüstü katkılarını ve başarılarını sergilemek için bu prestijli ödüllere başvuruda bulunmaya davet ediliyor.

Bluesky Awards, inovasyon, markalaşma, sürdürülebilirlik ve teknolojik ilerlemeleri teşvik etme konusundaki taahhüdü ile tanınırken, bu ödüllerin, küresel havacılık dünyasına önemli etkileri olan kurumları, kuruluşları, bireyleri ve girişimleri tanımak ve onurlandırmak amacıyla düzenlendiği belirtildi.

Bluesky Awards 2024 için başvuru süreci 25 Mayıs 2024 ile 25 Ağustos 2024 tarihleri arasında açık olacak. Dünya genelindeki havacılık profesyonelleri, şirketler ve kuruluşlar, adaylıklarını resmi Bluesky Awards web sitesi (www.blueskyawards.com) aracılığıyla gönderebilirler. Ödüller, havacılık endüstrisinin çeşitli yönlerini yansıtan farklı kategorilerde sunulacak.

Bluesky Awards, iki ana kategoride uluslararası ödül yarışması düzenler:

Havacılık Başarı Ödülleriiçin Başvurunuz

Havacılık Proje Ödülleriiçin Başvurunuz

Bluesky Awards'ın Kurucusu ve Genel Müdürü Talip Kışlakçı, “Bluesky Awards 2024'ü başlatmaktan heyecan duyuyoruz ve dünyanın dört bir yanından havacılık profesyonellerini katılmaya davet ediyoruz. Bu ödüller, havacılığın geleceğini şekillendiren olağanüstü katkıları ve yenilikleri tanımak için bir platform görevi görüyor” dedi.

Bluesky Awards 2024 ve adaylık süreci hakkında daha fazla bilgi almak için resmî web sitesini (www.blueskyawards.com ) ziyaret edebilirsiniz.

Bluesky Awards Hakkında:

Bluesky Awards, havacılık endüstrisindeki olağanüstü başarıları ve yenilikleri takdir etmeyi ve onurlandırmayı amaçlayan saygın bir uluslararası havacılık ödülleri etkinliğidir. Yenilik, güvenlik, sürdürülebilirlik ve teknolojik gelişmelere odaklanan Bluesky Awards, küresel havacılık ortamına önemli katkılarda bulunan şirketleri, kuruluşları ve bireyleri ödüllendiriyor. Bu tanıma ve kutlama, mükemmelliğe ilham veriyor ve havacılığın geleceğini yönlendiriyor.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın