KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
30 Eylül 2023 Cumartesi
27 °C Kısmen güneşli

Callpex bingöl'e yatırımlarını artıracak

Çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri alanında hizmet veren Callpex, Bingöl'e yaptığı yatırımlarına devam ediyor.

Callpex bingöl`e yatırımlarını artıracak
27 EYLÜL 2011 SALI 23:45
0
2063
0
AA aa

Callpex açıklamasına göre, çağrı merkezlerine yönelik ara kademe uzman personel yetiştirmek üzere Bingöl Üniversitesi ile işbirliği yapan Callpex'in meslek edindirme sertifika programı yoğun ilgi görüyor.

Progman dahilinde katılımcılara, telefonda etkili konuşma, müşteri güvenini kazanma, zor müşterilerle baş etme, doğru ses kullanımı, dinleme ve empati kurmanın önemi gibi konularda eğitim veriliyor.

Bu yıl mart ayında Bingöl'de 150 kişilik ekiple hizmete açtığı çağrı merkezi kompleksindeki çalışan sayısını 550'ye çıkaran Callpex, mevcut projelerdeki büyüme ve yeni projeler sayesinde bu sayıyı bine yükseltmeyi hedefliyor.

Callpex, Anadolu'daki yatırımlarının ilk halkası olan Bingöl Çağrı Merkezi Kompleksi'ni yapacağı geliştirmelerle bir kültür merkezine dönüştürmeyi amaçlıyor.

Callpex Genel Müdürü Oğuz Taşkent, konuya ilişkin değerlendirmesinde, işe alım süreçlerinin devam ettiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Hedefimiz önümüzdeki ay 200 kişiyi daha istihdam ederek çalışan sayımızı 750'ye çıkarmak. Sonrasında ise kademeli olarak gerçekleştireceğimiz alımlarla toplam bin çalışana ulaşmayı planlıyoruz. Bingöl Üniversitesi'nin de destekleri sayesinde bölgedeki gençler hem eğitimlerine devam ediyor hem de iş hayatına ilk adımlarını atmış oluyorlar. Callpex olarak Bingöl'de edindiğimiz tecrübeyi önümüzdeki dönemde ülkemizin farklı bölgelerinde yapacağımız yatırımlarla geliştirecek ve gençlere yeni iş olanakları sunmaya devam edeceğiz." 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
29.09.2023
17:41
Meteoroloji`den Bingöl için şiddetli yağış uyarısı!
Meteoroloji'den Bingöl için şiddetli yağış uyarısı!
Yurdu etkisi altına almaya başlayan yağışlı hava, hafta sonu itibariyle Bingöl'de de etkili olacak, Cuma'ya kadar da sürecek. Valilik, vatandaşlara tedbirli olmaları çağrısında bulundu.
29.09.2023
14:39
Bingöl`de gezici KETEM aracı hizmete alındı
Bingöl'de gezici KETEM aracı hizmete alındı
Kente kazandırılan ve İl Özel İdaresi ve Bingöl Belediyesinin de destekleriyle tamamlanan gezici KETEM aracı hizmete sunuldu. Aracın, öncelikle kırsal alanlarda hizmet vereceği belirtildi.
29.09.2023
14:17
Deprem için tedbir ve dikkat uyarısı!
Deprem için tedbir ve dikkat uyarısı!
Doğu Anadolu fay hattı boyunca Elâzığ Pütürge ve Bingöl Karlıova taraflarında çok ciddi bir gerilim yoğunlaşması olduğunu ifade eden Doç. Dr. Toker: 'İç Anadolu'da ve aynı zamanda Kuzeydoğu Anadolu fayının Erzincan tarafı ve Doğu Anadolu fayının Elâzığ ve Kahramanmaraş taraflarında 4 buçuk ve 5'in üzerinde yüksek değerli artış şokları görmeye devam edeceğiz.'
29.09.2023
13:17
Elektrikte ekim tarifesi belli oldu zam geldi!
Elektrikte ekim tarifesi belli oldu zam geldi!
1 Ekim'den itibaren geçerli olacak yeni elektrik fiyat tarifesi belirlendi. Yeni tarifeye göre, konut aboneleri için zam yapılmazken, sanayi ve ticarethane abonelerinin kullandığı elektriğe ise yüzde 20 oranında zam yapıldı.
28.09.2023
17:07
Yedisu`da kuru fasulye festivali
Yedisu'da kuru fasulye festivali
Coğrafi işaretli Yedisu horoz kuru fasulyesi festivali düzenlendi. Bingöl Valisi Usta, 'Halihazırdaki 700 dekarda üretimin ekonomiye katkısı yaklaşık 17 milyon TL civarındadır. Hedeflediğimiz üretimin 4 bin dekarının ekonomiye katkısı ise 100 milyon civarında olacağını paylaşmak istiyorum' dedi.
28.09.2023
17:02
Bingöl`de kentsel dönüşümle yeni bir yaşam alanı oluşuyor
Bingöl'de kentsel dönüşümle yeni bir yaşam alanı oluşuyor
Konut ve iş yerlerinin tamamlandığı, alt yapı ve çevre düzenlemesinin sürdürüldüğü kentsel dönüşüm projesi alanında incelemelerde bulunan Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan; 'Bingöl için çok güzel bir yaşam alanı oluşuyor, mahallemizle birlikte şehrimizin çehresi değişiyor' dedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın