KİM KİMDİR FİRMA REHBERİ Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
30 Mayıs 2024 Perşembe
°C

Callpex bingöl'e yatırımlarını artıracak

Çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri alanında hizmet veren Callpex, Bingöl'e yaptığı yatırımlarına devam ediyor.

Callpex bingöl`e yatırımlarını artıracak
27 EYLÜL 2011 SALI 23:45
0
2167
0
AA aa

Callpex açıklamasına göre, çağrı merkezlerine yönelik ara kademe uzman personel yetiştirmek üzere Bingöl Üniversitesi ile işbirliği yapan Callpex'in meslek edindirme sertifika programı yoğun ilgi görüyor.

Progman dahilinde katılımcılara, telefonda etkili konuşma, müşteri güvenini kazanma, zor müşterilerle baş etme, doğru ses kullanımı, dinleme ve empati kurmanın önemi gibi konularda eğitim veriliyor.

Bu yıl mart ayında Bingöl'de 150 kişilik ekiple hizmete açtığı çağrı merkezi kompleksindeki çalışan sayısını 550'ye çıkaran Callpex, mevcut projelerdeki büyüme ve yeni projeler sayesinde bu sayıyı bine yükseltmeyi hedefliyor.

Callpex, Anadolu'daki yatırımlarının ilk halkası olan Bingöl Çağrı Merkezi Kompleksi'ni yapacağı geliştirmelerle bir kültür merkezine dönüştürmeyi amaçlıyor.

Callpex Genel Müdürü Oğuz Taşkent, konuya ilişkin değerlendirmesinde, işe alım süreçlerinin devam ettiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Hedefimiz önümüzdeki ay 200 kişiyi daha istihdam ederek çalışan sayımızı 750'ye çıkarmak. Sonrasında ise kademeli olarak gerçekleştireceğimiz alımlarla toplam bin çalışana ulaşmayı planlıyoruz. Bingöl Üniversitesi'nin de destekleri sayesinde bölgedeki gençler hem eğitimlerine devam ediyor hem de iş hayatına ilk adımlarını atmış oluyorlar. Callpex olarak Bingöl'de edindiğimiz tecrübeyi önümüzdeki dönemde ülkemizin farklı bölgelerinde yapacağımız yatırımlarla geliştirecek ve gençlere yeni iş olanakları sunmaya devam edeceğiz." 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Kodu Girin
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
30.05.2024
13:24
Sağlıkta `yıllık reçete dönemi` başlıyor!
Sağlıkta 'yıllık reçete dönemi' başlıyor!
Raporlu ilaç kullananlarla ilgili yeni düzenleme geliyor. Sağlık Bakanlığı'nın üzerinde çalıştığı düzenlemeye göre aile hekimlerine artık raporlu ilaç yazabilme yetkisi verilecek. Böylelikle raporlu olarak düzenli şekilde ilaç alanların hastaneye gitmesine gerek kalmayacak. Söz konusu uygulama ile yıllık reçete dönemi de başlayacak. Hastalar 3 ayda bir sadece eczaneye gidip ilacını alabilecek.
30.05.2024
13:15
Bingöl Belediyesi`nden uyarı! Yarın son gün!
Bingöl Belediyesi'nden uyarı! Yarın son gün!
Geciken taksit tutarı için ödemenin geciktiği her ay ve kesri için yüzde 4,5 gecikme zammı uygulanacak.
29.05.2024
22:51
Muharrem Yılmaz`a Fahri Doktora Belgesi
Muharrem Yılmaz'a Fahri Doktora Belgesi
Fahri Doktora Belgesi tevdi edilen Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz; 'Evvela sözünün eri, güvenilen insan olmak kaderinizi ve geleceğinizi belirlemekte çok önemlidir. İyi iz bırakanlar, kendisi marka olanlar hatırlanacak. Her zaman iyi olarak hatırlanır. Biz de buna inanarak bu yola çıktık ve markamızı kurduk, arkasında durduk' dedi.
29.05.2024
22:50
Bingöl Üniversitesi`nde `Kanlı Önlüklü` İsrail Protestosu!
Bingöl Üniversitesi'nde 'Kanlı Önlüklü' İsrail Protestosu!
Filistin'de yaşanan soykırımı kanlı önlükler giyerek protesto eden Bingöl Üniversitesi öğrencileri; 'Orada insanlığın onuru çiğnenirken biz burada onurlu bir yaşam planı yapamayız' dediler.
29.05.2024
22:47
BLUESKY AWARDS 2024
BLUESKY AWARDS 2024 'Uluslararası Havacılık Ödülleri' Başvuruları Başladı
Ödüllerin, havacılık endüstrisinin çeşitli yönlerini yansıtan farklı kategorilerde sunulacağını belirten Kışlakçı: 'Bu ödüller, havacılığın geleceğini şekillendiren olağanüstü katkıları ve yenilikleri tanımak için bir platform görevi görüyor' dedi.
29.05.2024
22:46
Bingöl Üniversitesi`nde yöresel kahvaltı imkânı
Bingöl Üniversitesi'nde yöresel kahvaltı imkânı
Bingöl Üniversitesi bünyesinde geçtiğimiz aylarda hizmete açılan Arı Ürünleri Tanıtım Ofisinde hem Bingöl balının satışları yapılıyor hem de vatandaşlara yöresel kahvaltı imkânı sunuluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın