Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
13 Ağustos 2020 Perşembe
°C

Çapak, Rektörler Çalıştayı'na Katıldı

Bingöl Üniversitesi rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, üniversitelerin ortak sorunlarını belirlemeye yönelik İnönü Üniversitesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen 'Rektörler Çalıştayı' programına katıldı.

12 ARALIK 2019 PERŞEMBE 16:34
2
861
0
AA aa
Çapak, Rektörler Çalıştayı`na Katıldı

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Koordinesinde Malatya İnönü Üniversitesinin ev sahipliğindeki, Doğu Karadeniz, Doğu Ve Güneydoğu Anadolu Coğrafi Alanlarını Kapsayan Düzey 2 Bölge Üniversitelerinin Araştırma-Geliştirme, Eğitim-Öğretim, Bilinirlik ve Liderlik-Motivasyon gibi sorunlarının görüşüldüğü Çalıştay'a , Yök Yürütme Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Necip Çamuşcu, Prof. Dr. Naci Gündoğan ve Yükseköğretim Proje Geliştirme ve Destekleme Daire Başkanı Ayşegül Kutay Gündoğan'ın yanı sıra Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki üniversitelerin rektörleri katıldı.

Rektör Prof. Dr. Çapak, 38 rektörün katılımı ve Prof. Dr. Muammer Yaylalı'nın koordinatörlüğünde yürütülen çalıştayın amacının bölge üniversitelerinin ortak sorunlarını belirlemek ve bunlara yönelik çözüm önerileri geliştirmek olduğunu söyledi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın