Hemen Üye Ol Üye Girşi
Uye Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Üye Kayıt
Haber sitemizin aktivitelerinden yararlanmak için üyelik başvuru yapın.
Hemen Üye Olun
Uye Hizmetleri
 
26 Şubat 2020 Çarşamba
°C

Emektar okul yıkılıyor!

1982 yılında eğitim hayatına başlayan Genç Servi Şehit Ali Kalan Yatılı Bölge Ortaokulu ihtiyacı karşılayamamasından dolayı yıkılacak ve yeniden yapılacak.

22 OCAK 2020 ÇARŞAMBA 17:46
0
2457
0
AA aa
Emektar okul yıkılıyor!

Genç İlçesine Bağlı Servi köyünde yer alan ve bugüne kadar birçok başarılı öğrenciyi yetiştiren Genç Servi Şehit Ali Kalan Yatılı Bölge Ortaokulu ve yatılı pansiyon, günümüz şartlarında ki ihtiyacı karşılayamamasından dolayı yıkılacak.

YIKIM KARARI PROGRAMA ALINDI

Bingöl genelinde 4 okulun yıkılıp yeniden yapılacağını öğrenilirken, Servi Şehit Ali Kalan Yatılı Bölge Ortaokulu başta olmak üzere 4 okulun yıkılıp yeniden yapacağı ve ödeneğin ise Dünya Bankası üzerinden yapılacağı belirtildi.

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM HAYATINA YETİŞTİRİLECEK

Yıkım kararı alınan Genç Servi Şehit Ali Kalan Yatılı Bölge Ortaokulu ve yatılı pansiyonunun ödeneğinin hazır olduğu öğrenilirken, yıkım işlemlerinin yakın zamanda gerçekleştirileceği ve yapım işinin ise hemen akabinde başlanacağı belirtilerek 2020-2021 eğitim öğretim hayatına yetiştirilmesi planlanıyor.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir
©Copyright 2017
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın